WWE 2K15 Tanıtım Videosu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
WWE 2K15 Tanıtım Videosu
Sitene Ekleİzlenme : 5464

WWE 2K15  WWE video oyunları müjdeli bir haber geldi yeni nesilere bağımlılık yapacak  similatör oyun tanıtıma sunuldu. Grafik yönünden  geliştirilmiş olan oyun her bölümü ayrı bir sürükleyici hikaye mevcuttur.

 

WWE video oyun serisinin yeni sürümü WWE 2K15'teki MyCareer moduyla  ortaya çıktı. WWE Süperstar'ının hayatını yaşatacak olan mod sayesinde gerçekte ki hayatlardan kesitler alınarak yapılmış oyun amacı çaylaklık başlayıp kendini eğtirek  Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğu'na  kadar ilerleye bileceğin bir şans sunuyor. WWE 2K15'in Creation Suite modunda oluşturduğunuz karakterleri Orlando ve Florida'daki WWE Performance Center'a götürerek başlayacağımız MyCareer modunda, eski WWE süperstarı ve WWE Performance Center baş koçu Bill DeMott tarafından eğitim görebilceğimiz gibi bizede verilen görevleri yerine getirmemiz gerekecek.

  

Oyunda karakterimiz oluştuktan sonra WWE’nin çalışma sahasına bırakılıyoruz. Burada bizi yetiştirecek bir eğitilenimiz karşılıyor. Eğitmeniz burada bize tam anlamıyla dövüşme tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğretiyorç maça çıktıkça kazandığımız deneyimlerle karakterimizin nasıl güreşeceğini (Atletik, yumruk yumruğa, sinsi, pis vb.) öğreterek tetiklerimizi değiştire bileceğiz. Oyunda kariyer atladıkça yeni menajerlerle ile tanışa biliyorsunuz

 

Güreş Simulator Oyunu ile . Oyun geçtikçe bir çok güreşçiye düşmanlık kazana bilir yada onlarla arkadaş olup takımımızda yer verebiliriz.

 
Yazar : ismailbayhan - 21/10/2014

WWE 2K15 Tanıtım Videosu için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu