Tome: Immortal Arena Oynayış Videosu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Tome: Immortal Arena Oynayış Videosu
Sitene Ekleİzlenme : 6710 Oyun

Oyun dünyasında popüler olmaya devam eden MOBA türünde oyunlardan biri olan TOME: Immortal Arena, bu kez daha hızlı ve aksiyon dolu oynayış sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak Steam üzerinden oynanabilen ve sürükleyici oynayışı ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başaran TOME: Immortal Arena, 21 Kasım 2014 tarihi itibariyle herkesin oynayışına açık hale geliyor.

 

Bilgisayarınıza hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmenize gerek kalmadan tarayıcı üzerinden oynama şansına sahip olabileceğiniz TOME: Immortal Arena; Creation, Water, Death, Air, Earth ve Fire olmak üzere 6 farklı temsilciden birini seçerek savaşa katılma şansı tanıyor. Diğer MOBA oyunlarından farklı özelliklere sahip olan Tome, onlarda olduğu gibi ilk etapta karakter geliştirmek için didinerek sonrasında savaşa katılma yerine, direk olarak savaşa dahil olma özelliğini de sunuyor.

 

Aksiyonun ve heyecanın bir an bile eksik olmadığı savaş oyunlarından biri olan TOME: Immortal Arena’yı aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak sistemlerinize indirebilirsiniz.
Yazar : ozgeozturk - 03/11/2014

Tome: Immortal Arena Oynayış Videosu için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu