Samsung’dan Gear S’e Özel Reklam!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Samsung’dan Gear S’e Özel Reklam!
Sitene Ekleİzlenme : 6402 Teknoloji

Güney Koreli üretici Samsung, piyasaya sürdüğü yeni akıllı saati Gear S için özel bir reklam hazırladı. Son dönemde reklama oldukça fazla önem veren ve yaratıcı diyebileceğimiz reklam filmleriyle dikkat çeken Samsung, Gear S için oldukça sıradan bir reklam hazırlamış diyebiliriz.

 

Gear S, Android Wear işletim sistemine sahip. Kısa süre önce piyasaya sürülen ve ilk olarak kendi vatanında, yani Güney Kore’de teknoloji mağazalarının raflarında yerini alan Gear S, ABD’de de satışa çıktı. Gear S piyasaya çıkmadan önce başarılı bir reklam kampanyası düzenlenmiş, tanıtımları oldukça şaşalı bir şekilde gerçekleşmişti. Böylesi bir tanıtım sürecinin ardından şimdi karşımıza çıkan reklam filmi bizleri oldukça fazla şaşırttı.

 

Apple ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olan Samsung, reklamlarında sürekli teknoloji devine taş atmayı tercih ediyordu. Gear S için hazırlanan bu reklam filminde ise Apple’a dair herhangi bir unsur söz konusu olmazken, akıllı saatin kullanımına yönelik bir gösterim yapıldığı gibi, rahatsız edici olduğunu söyleyebileceğimiz bir dış ses kullanılmış. Gear S reklam filmini izleyerek siz de görüşlerinizi bize aktarabilirsiniz.
Yazar : ozgeozturk - 12/11/2014

Samsung’dan Gear S’e Özel Reklam! için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu