Overwatch İlk Oynayış Videosu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Overwatch İlk Oynayış Videosu
Sitene Ekleİzlenme : 5789 Oyun

Blizzard’ın bir anda BlizzCon 2014’te karşımıza çıkararak bizi şaşkına çevirdiği yeni oyunu Overwatch, oyun dünyasını kasıp kavuracağa benziyor. BlizzCon’da duyutulan Warld of Watch ve Diablo 3 gibi efsaneleşen oyunlar arasında yerini alacağa benzeyen Overwatch, Blizzard’ın FPS türünde ilk oyunu. Yeni bir türe geçiş yapan ve hiç hesapta yokken bu oyunu karşımıza çıkana Blizzard, 2015 içerisinde beta versiyonunun yayınlanacağını da bildirdi.

 

Oyun dünyasının ağır toplarından biri olsa da, uzun süredir yeni oyuna geçiş yapmak yerine eski oyunlarının serilerini yayınlayarak yoluna devam eden Blizzard, Overwatch ile yeniden kendisini gösterdi. En az WoW kadar iyi dedirten yeni oyunu yayınlanan oynayış videosu ile heyecanı artırmayı başardı. Sürükleyici senaryosu, kaliteli görselliği ve efekt sistemi ile hoşunuza gideceğini garantileyen Overwatch’in ilk oynayış videosunu izleyerek sizler de görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.
Yazar : ozgeozturk - 10/11/2014

Overwatch İlk Oynayış Videosu için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu