İndirlivex Teknoloji Bülteni 25-30 Ağustos
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
İndirlivex Teknoloji Bülteni 25-30 Ağustos
Sitene Ekleİzlenme : 4178 Teknoloji

İndirlivex Teknoloji Bülteni'nde bu haftanın ilk konusu iPhone 6'nın kesinleşen çıkış tarihi oldu. Uzun süredir merak beklenen ve çıkış tarihi hakkında her geçen gün farklı bir bilgi ortaya atılan iPhone 6, 9 Eylül günü tanıtılıyor. iPhone 6'nın tanıtım lansmanı merakla beklenirken, bir diğer model Galaxy Note 4 için de tanıtım tarihi 3 Eylül olarak açıklandı. Almanya'da düzenlenecek lansman ile Note 4 tanıtımı gerçekleşecek.

 

Değinilen bir diğer konu da Twitch'in Amazon tarafından satın alınmasıydı. Google ile uzun zamandır görüşmeler gerçekleştiriyor olsa da Twitch'in sahibi Amazon oldu. FIFA 15 oyununa da değiilmeden geçilmedi. Bilindiği gibi 23 Eylül'de çıkacak olan popüler futbol oyununun Türkiye kapağında hangi futbolcunun yer alacağı merak konusu olmuştu ki, Arda Turan görüldü. Bunların yanı sıra Instagram'ın hafta içerisinde yaşadığı 3 saatlik çöküntü ve Hyperlapse isimli hızlandırılmı video uygulamasını iOS kullanıcılarına sunmasına da değinildi.

 

Haftanın en iyi gelişmelerinden biri Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Bölümü'nün açılmış olmasıydı. Bu eğitim-öğretim döneminde ilk öğrencilerini alan bölüm artık ülkemizde de profesyonel anlamda oyun tasarımcılarının yetişeceğini gösterdi. Detayları ve diğer gelişmeleri öğrenmek için İndirlivex Teknoloji Bülteni'ni takip edin!

 

Hyperlapse from Instagram Tanıtım Videosu

Galaxy Note 4 İlk Tanıtım Videosu
Yazar : ozgeozturk - 30/08/2014

İndirlivex Teknoloji Bülteni 25-30 Ağustos için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu