Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) Fragman
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) Fragmanı
Sitene Ekleİzlenme : 4595 Sosyal Medya

Film severlerin merakla beklediği filmlerden biri olan Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) fragmanı yayınlandı. Sinema dünyasının genç ve güçlü oyuncularından Paul Walker’in film çekimleri sırasında geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybetmesi Hızlı ve Öfkeli 7’nin de çıkış tarihinin ertelenmesine nede olmuştu.

 

Yaşanan şok ölüm sonrasında Hızlı ve Öfkeli 7 çekimlerine bir süre devam edilemedi. Yaşanan aksaklıklar, oyuncunun yaşamını yitirmesi ve diğer sorunlarla birlikte çekimlerin ertelenmesi Hızlı ve Öfkeli 7 meraklılarının 2015 Nisan ayına kadar bekleyecek olması durumunu meydana getirdi. Orijinal adı Fast and Furious olan filmin yedinci seride adı değişti ve Nisan 2015’te Furious 7 adıyla vizyona girecek olan filmin ilk fragmanı yayınlandı.

 

Sizler de Hızlı ve Öfkeli 7 fragmanı izledikten sonra film hakkında görüşlerinizi yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz.
Yazar : ozgeozturk - 03/11/2014

Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) Fragmanı için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu