FEAR Online Duyuru Videosu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
FEAR Online Duyuru Videosu
Sitene Ekleİzlenme : 5791 Oyun

Tanımlanamayan bir paramiliter kuvvet rehine alarak ama hiçbir taleplerini veren bir multi-milyar dolarlık uzay bileşik infiltratlarının.Hükümet özel kuvvetler göndererek yanıt verir, ancak ürkütücü bir sinyal radyo iletişimini keser gibi teması kaybeder. Girişim daha sonra anları azaldığında, takım oblitere olmuştur.

 

Başka hiç kimse işleyebilir tehditlerle başa çıkmak için oluşturulmuş bir gizli grev ekibin parçası olarak, senin görevin basit: pahasına davetsiz misafirleri eleyin. Sinyalinin kaynağını belirler. O rayından çıkar öncesi ve kriz içerir.

Sen bir asker değildir. Sen bir silah vardır.

 

FEAR (First Encounter Assault Recon) zengin atmosferi ve birinci kişi tamamen sunulan bir derin yoğun paranormal hikayesi ile yoğun bir mücadele deneyimdir. Aksiyon, gerilim ve terör kendi omurga-karıncalanma destanında kahraman olmak ... ve korku gerçek anlamını keşfetmek.

 

F.E.A.R. Online korku oyunu Çevrimiçi işbirlikçi misyon ve mücadele odaklanarak bir MMOFPS olduğunu. Project Origin: o, en fazla dört oyuncu ile gruplar önde zaten oyunun arsa FEAR 2 olaylara paralel olarak hareket eder F.E.A.R online oyunda  gösterilen kötü kabuslar senaryoların içinde almak gerekir. Oyun Warner Bros tarafından lisanslı ve Aeria Games firması tarafından yayınlandı.
Yazar : ismailbayhan - 23/10/2014

FEAR Online Duyuru Videosu için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu