DCS World Tanıtım Videosu - İndirlivex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
DCS World Tanıtım Videosu
Sitene Ekleİzlenme : 4860 Oyun

DCS World uçak oyunu ile arkadaşlarınızla birlikte güzel  zamanlar gecirebileceğiniz bir similatör uçak oyunudur. Arkadaşlarınızla yada internet üzerinden oynana online oyun ile  uçak kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. Bu oyun ile gercek hayattan esintiler alınarak tasarlanan bu oyun sayesinde kendinizi bir pilot olarak savaşın içinde bulacaksınız. DCS World'de oyunda farklı ülkerin ordularınada yer veriyor. Bu ülkeler birini seçerek takımını oluşturuyorsun. Her takımın kendine has özelikleri mevcut. Bun takımları seçerek kendi stretejini oluşturarak savaşa katılıyorsunuz. Bu oyunu ücretsiz indirip arkadaşlarınızla doyasıya eğlenceli vakitler geçire bilirsiniz.

 

Online Uçak Similatörü kendinizi gerçek bir uçakğın pilotu sanarak oynayacaksınız.  Oyunun grafikleri ve ses düzeni özenilerek yapılan oyunda sürükleyici bir hikaye akışı vardır. Uçakta haraket ederken havada, karada ve denizde düşmanlarınız amacınız bu düşmanları yok edip oyunu kazanmaktır. Bu yüzden seçeğiniz ülkeye ve yapacağiniz sireteciyi çok iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Havada, Karada ve Denizde bir çok düşmanınız mevcut bu hedefleri vurup oyunda ilerlemeniz gerekiyor.

 

Seçtiğiniz jettin özelliklerine göre kullanım kontrol etme zorlukları oluşuyor. Her uçağın kendine özgü  teknikleri ve donanımları mevcut. Bu similatör oyunu sizde oyanamak isterseniz ücretsiz indir ile doyasayı oynaya bilirsiniz. Bu Keyifli oyun ile arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman gecirip aranızda yarışmalar düzenleyerek oyunu birlikte oynayıp zevkli güzel vakitler gecirebilirsiniz.
Yazar : ismailbayhan - 27/10/2014

DCS World Tanıtım Videosu için yapılan yorumlar.
hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

En Yeni Videolar
En Yeni Galeriler

BİZİ TAKİP EDİN
BENZER VİDEOLAR
ÇOK İZLENEN VİDEOLARSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu