Just Leak It nedir, anonim mail gönderme
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Just Leak It
Bu içeriğe yorum yaz.

Just Leak It

Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 3688
İşletim Sistemi Web Tabanlı      
Üretici Leak
Kategori İletişim # 101
Editör Puanı

Anonim Mail Gönderme Uygulaması

ozgeozturk 15/08/2014 10:58 Eklendi

Just Leak It, hangi e-posta servisi kullanılırsa kullanılsın maillerinizi anonim olarak göndermenize olanak sağlamak amacıyla geliştirilmiş ücretsiz bir servistir.

 

Mail göndermek istediğiniz kişi ya da kurumların size dair IP bilgilerine erişmesini istemiyorsanız, Just Leak It servisini kullanabilirsiniz. Hangi e-posta servisinin kullanıldığı fark edilmeksizin anonim bir şekilde mail göndermenize olanak sağlayan Just Leak It, oldukça başarılı bir sisteme sahiptir ve karşı tarafından sorunsuz bir şekilde mailinizi alırken, mail üzerinden IP bilgilerinize erişmenizi engelleyecektir. Hangi IP'den mail gönderdiğinizi gizleyen Just Leak It, kolay kullanımıyla da sizi yormayacaktır.

 

Web tabanlı bir servis olan Just Leak It'de anonim mail göndermek için yapmanız gereken ilk şey mesajınızı yazıp göndermek istediğiniz e-posta adresinizi girdikten sonra "Send This Leak Anonymously" butonuna tıklamaktır. Bu işlemin ardından istediğiniz gibi anonim mailler göndermeye başlayabilirsiniz. Anonim mail gönderme şansı tanıyan ve bunu yaparken size ait giriş bilgilerini de kayıt altında tutmayan Just Leak It, hukuksal boyutta bir durum söz konusu olduğunda IP adresinizi paylaşabileceği bilgisine de sitede yer vererek kullanıcılarını uyarmayı da ihmal etmiyor.

 

Açık kaynak kodlu bir anonim mail gönderme servisi olan Just Leak It'e sitemiz bağlantısını kullanarak giriş yaparken, Okey indir oyunuyla da internet bağlantınız olmasa bile eğlenceli zamanlar geçirebileceğinizi unutmayın!

Uygulamaya Git
Just Leak It

Just Leak It için yapılan yorumlar.

baroş Just Leak It () için yorum yaptı.
:D süper güzel olmuş bayağı süper :D
esma Just Leak It () için yorum yaptı.
ya nasıl indiricem bir türlü anlamadım ufff cevap lütfen verin nasıl indirilirçok güzel bir program
Just Leak It hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Just Leak It Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Just Leak It 1
İLETIşIM PROGRAMLARI
Just Leak It
Anonim Mail Gönderme Uygulaması
Connected2.me
Çevrimiçi Anonim Sohbet Uygulaması
eBuddy
Online Anlık Mesajlaşma Servisi

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu
İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu