WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü (Cihaza göre değişir)
Bu içeriğe yorum yaz.

WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Cihaza göre değişir (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe    
Geçen Hafta / Toplam: 10000 / 50173
İşletim Sistemi Android   iOS iPhone   iOS iPad   Android Tablet      
Üretici Turbo Rocket Games
Kategori Oyunlar # 4628
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

Geniş 3D alanda yeni RPG macera seti olan WildCraft yaban hayatında vahşi bir hayvan olarak doğayı keşfet ve bir aile kur!

Editör 19/03/2021 18:27 Güncellendi
Macerana kurt, tilki, vaşak veya daha fazlası olarak başla ve aileni yeni bir maceraya götür. Çoklu oyuncu oyunlarında arkadaşlarınla birlikte oyna ve yavrularını düşmanlarından korumak için hayvan aileleri oluştur. WildCraft’ta aile mirasın arttıkça, yeni hayvan cinslerinin kilidini aç! WILDCRAFT ÖZELLİKLERİ: Hayvan Cinsleri Seç - Macerana şunlardan birisi olarak başla: - Kurt - Tilki - Vaşak - Ve daha fazlası! Bir Aile Kur - Hayvan simülatörü: Her bir aile üyesini isim, cinsiyet, tüy rengi, çıkardığı ses, vücut büyüklüğü ve daha fazla özelliğe göre kişiselleştir! -Bir aile kur: Her aile için altı adete kadar yavruya sahip ol ve mirasını sürdür. -Hayvan simülatörü mevcut ailenizi bırakıp yeni bir aile kurmanıza izin verir. 3D Dünyasını Keşfet -Dünyayı keşfet ve eşsiz yerlere seyahat et -Vahşi maceralara atıl ve yaz, kış, ilkbahar ile sonbahar mevsimlerinde doğa şartlarında hayatta kal. Savaş Düşmanları -Vahşi bir hayvan olarak tehlikeli düşmanlarla savaş ve aileni koru. -Düşmanlarını yendikten sonra savaş başarılarının kilidini aç. Çevrimiçi Macera Oyunları -Arkadaşlarınla oyna, dünyayı keşfet ve düşmanlarla savaş. -Aileni etkili bir şekilde korumak için arkadaşlarınla birlikte düşmana karşı savaş. Favori vahşi hayvanlarından birisi olarak bir aile kur ve büyük 3D dünyasını keşfet. Daha fazla düşmanla savaşmak için arkadaşlarına katıl veya WildCraft’ta daha mücadeleci kendi maceranı oluşturmak için tek başına savaş! Kurt, tilki, vaşak ve daha fazlası olarak oynamak için hemen bugün indir!
QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü (14 MB)

WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü (Cihaza göre değişir) için yapılan yorumlar.

WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü (Cihaza göre değişir) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

OYUNLAR PROGRAMLARI
WildCraft: Çevrimiçi 3D Hayvan Simülatörü
Geniş 3D alanda yeni RPG macera seti olan WildCraft yaban hayatında vahşi bir hayvan olarak doğayı keşfet ve bir aile kur!
ROBLOX
Roblox; oyun oynamanı, yaratıcı olmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca oyuncuya katıl ve küresel bir topluluk tarafından oluşturulan, sonsuz çeşide sahip dünyaları deneyimle!

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu