White Day - IPhone ve IPad için Korku Oyunu - İndir Livex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
White Day
Bu içeriğe yorum yaz.

White Day (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretli
Dil Desteği: İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 691
İşletim Sistemi iOS iPhone   iOS iPad      
Üretici ROIGAMES
Kategori Aksiyon # 2514
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

IPhone ve IPad için Korku Oyunu

ozgeozturk 22/03/2016 10:48 Eklendi

White Day, oyunculara zayıf olduklarını hissettiren ve zorlu bir hayatta kalma mücadelesine atılmamıza imkan tanıyan bir mobil korku oyunudur.

 

İOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz bir oyunu olan White day’de bizi başarılı bir oyun atmosferi beklemektedir. Güney kore yapımı bir oyun olan White day, Asya kökenli bir korku hikayesine yer vermektedir. Oyun 2001 yılında ilk olarak bilgisayar için yayınlanmıştı, bu yeni mobil versiyon ise oyunun elden geçirilmiş hali olarak düşünülebilir.

 

White day’de ana kahramanımız Hui-min ve okul arkadaşlarının başından geçen kabus gibi bir hikaye konu alınmaktadır. Kahramanımız ve arkadaşları bir gece okullarında kapalı kalıyorlar ve okulun karanlık geçmişi ile yüzleşiyorlar. Şeytani güçler tarafından ele geçirilen okul personeli, koridorlarda gezinen hayaletler karşısında kahramanımız hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Oyunda herhangi bir silah kullanamadığımız için tek seçeneğimiz kaçmak olacaktır. Bu işi yapmak için de karanlıkta el fenerimiz ile yolumuzu bulmamız gerekmektedir.

 

White day’in grafikleri bir hayli kaliteli. Oyunun atmosferi de sinematikler ile desteklenen hikaye anlatımının da bu kaliteyi koruduğu söylenebilir.

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
White Day (104 MB)

White Day için yapılan yorumlar.

White Day hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
White Day Ekran Görüntüleri
Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu