San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight (9.7)
Bu içeriğe yorum yaz.

San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight 9.7 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe  İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: 166 / 854
İşletim Sistemi Android   
Kategori Aksiyon # 5507
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

Android için San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight9.7 indir.Güzel gerçek çekim savaş oyunu! Araba, hırsızlar, silah, en iyi atıcı gangster!

Editör 2020-11-12 Eklendi
San Andreas Gang Wars, aşırı ve zorlu açık dünya misyonlarını mobil cihazlarınıza geri getiriyor. Harika grafikler ve harika oyun ile mükemmel bir üçüncü şahıs nişancı oyunu paketler.

Çete savaşı dolu San Andreas şehrini keşfedin ve cesur görevleri tamamlayın. Çok çeşitli havalı ve özel görevlerle düşmanları bulmak ve yok etmek için tüm şehirde dolaşın. Önemli paketleri bir satıcıdan başka bir satıcıya teslim edin. Ödeme alabilmeniz için VIP'leri çıkarın. Bölgenizi San Andreas'ta yaratın ve yönetin. Bu havalı ve destansı 3d atış oyununda San Andreas çetelerinin lideri ol.

Hırsızlık savaşında büyük gangster olun. Sen bir kabadayısın ve otomatik hırsızsın ve San Andreas'ta hayatta kalmalısın. Her suç aksiyonla dolu, arabalar, silahlar, hırsızlık, ateş etme… Her görevde başarılı olacak mısın?

Polis her zaman seni ve çeteni kovalar. Kasabanın sokaklarından geçin ve polisler bulun: onlar sizin hedefiniz. Onları öldürmek ve otomatik sürüş 3D suç hırsızlığına devam etmek için en uygun silahları kullanın. San Andreas'ta gerçek bir kabadayı olarak her zaman uyanık ve harekete hazır olmalısınız.

San Andreas'ta hayatta kalmanın anahtarı, sokaklarda bulabileceğiniz her türlü otomobil, araba, araç, bisiklet, motosiklet çalmaktır. Tüm bu arabalarda, hız sürüşü kazanacaksınız ve bir suçlu olarak tehlikeniz daha yüksek olacak.

Bir araba hırsızının yanı sıra, gansterlerin en büyük ve en iyi keskin nişancısın. Çeteniz de uyuşturucu sorunuyla ilgileniyor, bu yüzden polisin odağı sizsiniz. Tüm San Andreas sana bakıyor, bu yüzden onlardan akıllı olmalı ve hayatta kalmayı başarmalıdır.

Bu görev büyük oyun bir yaşam mobil 3D simülatörü yani eylem, hız ve gerçeklik seviyesi çok büyük. San Andreas'ta kullanabileceğiniz her şeyi kullanmak ve çalmak için en iyi otomobil veya arabayı arayın. Ayrıca, çekim hedefinizin yakalanması ve öldürülmesi için çeşitli silahlar, silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Dünyanın en tehlikeli oto hırsızı ol.

San Andreas ve kentsel sokaklar gibi sakin bir şehir gerçek ve büyük bir savaş alanı haline gelir, böylece her yaya bir polis olabilir, böylece herkesi vurup öldürmelisiniz. Bir gangster gibi görünmemelisiniz, bu yüzden hırsızlık daha kolay olacaktır. İnsanlar sana güvenmeli ve sonra… suç işledin. Şehirdeki en hızlı gangster ve zorba olmak için her türlü arabayı sürün.

Hız ve mükemmel bir çekim becerilerini kullanmak, savaşı ve her suç görevini kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey olacaktır. Silahlar ve otomobil büyük hazinenizdir. Açık dünya sahne modu ücretsiz ve son derece gerçekçi.
Bir görevde hayatta kaldığınızda, bir sonraki görev daha tehlikeli ve zor olacaktır. Mafya, çeteler ve gangsterler polisin düşmanıdır, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Doğru silah veya silahınız olduğunda ve hedefinizi vurduğunuzda zafer daha yakın olur. Gettolara gireceksin ve hırsızlık suçları korkacak. Ancak bir araba hırsızı cesurdur ve zor zamanlarda ve yerlerde de hayatta kalmak zorundadır.

Mafya içinde en büyük hırsızlık görevlerinden sorumlu olacak ünlü bir keskin nişancı ve oto hırsızısınız.

San Andreas Gang Wars bir 3D mobil ücretsiz açık dünya oyunu. Aksiyon, macera, araba, motosiklet, keskin nişancı ve haydutlarla dolu. Gangster’in gerçek hayatı hiç de kolay değil.

San Andreas'daki büyük eyleme hazır mısınız? Ateş, hırsızlık ve polis öldürmeye hazır mısınız? Hadi gidelim!
QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight (83.8 MB)

San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight (9.7) için yapılan yorumlar.

San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight (9.7) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
San Andreas Auto Gang Wars: Grand Real Theft Fight Ekran Görüntüsü
AKSIYON PROGRAMLARI
Party Royale
Android için Party Royale0.55 indir.Çılgın bir parti royale koşusuna hazır olun ve nakavt yarışına düşmeyin
Robbery Madness
Android için Robbery Madness2.0.5 indir.3D FPS soygun ve hırsız simülatöründe gizli usta bir sinsi soyguncu olun.
Master Craft - New Crafting 2020 Game
Android için Master Craft - New Crafting 2020 Game1.2 indir.Master Craft - New Crafting 2020: dünya zanaat, blok işçiliği, işçiliği ve inşaatı
Master Craft New WorldCraft 2020
Android için Master Craft New WorldCraft 20202.1 indir.Yeni MasterCraft Dünya Bina El Sanatları 3D Oyunu
Survival Craft Online
Android için Survival Craft Online1.5.3 indir.Muhteşem bir dünyayı keşfedin, avlanın, çalışın ve Arena’da dövüşün!
Roller Ball Adventure 2 : Bounce Ball Adventure
Android için Roller Ball Adventure 2 : Bounce Ball Adventure1.9 indir.Be Bounce Ball Hero, top macerasındaki tüm kötü kareleri yen.
Ordu otobüsü robot araba oyunu - robot oyunları
Android için Ordu otobüsü robot araba oyunu - robot oyunları4.3 indir.Robot, uçak oyunlarında ve uçan araba oyunlarında savaşı dönüştürür
Surfing Craft
Android için Surfing Craft1.14-minApi23 indir.Build a city and perform epic stunts. Be a part of surf league, surfers on wave!
Life is Strange
Android için Life is Strange1.00.310 indir.Life Is Strange is an award-winning game where your choices impact the story
Super Iron Rope Hero - Fighting Gangstar Crime
Android için Super Iron Rope Hero - Fighting Gangstar Crime3.6 indir.Süper Demir Halat Kahraman - Gangstar Suçuyla Mücadele

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu