Pyramid Solitaire Saga indir, Pyramid Solitaire Saga download, Pyramid Solitaire Saga oyunu, Pyramid Solitaire Saga kart oyunu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Pyramid Solitaire Saga (1.0.3)
Bu içeriğe yorum yaz.

Pyramid Solitaire Saga 1.0.3 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 608
İşletim Sistemi iOS iPhone   iOS iPad      
Gereklilik iOS 6.0 ve üzeri
Üretici King.com
Kategori Kart # 1901
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

iPhone ve iPad için Eğlenceli Kart Oyunu

ozgeozturk 22/07/2014 14:07 Eklendi

Pyramid Solitaire Saga, Candy Crush Saga yapımcısı King tarafından hayata geçirilen eğlenceli ve ücretsiz bir kart oyunudur.

 

Hem eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak sağlayacak hem de zihninizi çalıştırmayı başaracak bir kart oyunu olan Pyramid Solitaire Saga, King tarafından hayata geçirildi ve kısa sürede ilgi çekmeyi başardı. Uygulama mağazalarında yer alır almaz oyuncu sayısını artırmayı başaran Pyramid Solitaire Saga, milyonlarca kişinin popüler oyunu haline geldi. Siz de boş zamanlarınızı oyun indir seçenekleriyle değerlendiriyorsanız, iPhone ve iPad cihazlarınızda Pyramid Solitaire Saga oyununa mutlaka yer vermelisiniz.

 

Klasik solitaire oyunu olarak karşımıza çıkan ama içerisinde bulmaca oyununu da harmanlamış olmasıyla beğeni kazanan Pyramid Solitaire Saga, kartların altında saklanan ipuçlarını kullanarak gizli hazineleri bulmanızı istiyor. Mısır'ın gizemli dünyasını keşfedebileceğiniz tamamen ücretsiz bir oyun olan Pyramid Solitaire Saga, bölümleri tamamladıkça hazinelere ulaşmanızı sağlıyor. Egzotik atmosferi ve müzikleriyle hoşunuza gideceğini düşündüğümüz Pyramid Solitaire Saga, Facebook üzerinden de oynanabiliyor. Facebook hesabınızla giriş yaparak bu sosyal ağda yer alan ve Pyramid Solitaire Saga oynayan arkadaşlarınızın bilgilerine erişebilir, onlardan can alıp can gönderebilirsiniz. Tabi oyun içi satın alımlar gerçekleştirerek can alma olanağına da sahipsiniz.

 

Eğlenceli zamanlar geçirmek için iOS cihazlarınıza Pyramid Solitaire Saga oyununu indirin ve liderlik tablosuna adınızı yazdırın. Kart oyunlarınıda kimin daha başarılı olduğunu göstermek için işte Pyramid Solitaire Saga parmaklarınızın ucunda!

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
Pyramid Solitaire Saga (30.3 MB)

Pyramid Solitaire Saga (1.0.3) için yapılan yorumlar.

Pyramid Solitaire Saga (1.0.3) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Pyramid Solitaire Saga Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Pyramid Solitaire Saga 1
TÜM SÜRÜMLER

KART PROGRAMLARI
Defender of Texel İndir
Android için Retro Kart Oyunu
Defender of Texel İndir
iPhone ve iPad için Kart Oyunu
Pyramid Solitaire Saga
iPhone ve iPad için Eğlenceli Kart Oyunu

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi