Lep's World 2
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Lep's World 2 (v1.9.6.9)
Bu içeriğe yorum yaz.

Lep's World 2 v1.9.6.9 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: 50 / 2745
İşletim Sistemi Android   
Gereklilik Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici nerByte GmbH
Kategori Oyunlar # 4605
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

ozgeozturk 05.11.2018 17:27 Eklendi

Lep's World 2 oyunu Süper Mario benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 96 adet olan levelleri, her level içerisinde yer alan altınları toplayarak ve  küçük öldürücülere takılmadan geçmeniz gerekiyor. 

 

Oyundaki amacınız, oynayacağınız bölümlerde bulunan altınlardan maksimum seviyede toplamak ve bunu kısa sürede yapmak ve tabiki küçük öldürücülere, ateşe, suya ve hatta boşluklara düşmeden bölümü en kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışmak.

 

Karakterin kontrolü son derece kolay. Ekranın sol tarafında göreceğiniz iki yönlü ok ile karakterinizi ileri-geri hareket ettirebiliyor, yine ekranın sağ tarafında yukarı yönlü ok işareti ile zıplama hareketi yapabiliyorsunuz. Zıplama okuna tek dokunuşta kısa zıplama, çift dokunuşta ise yüksek zıplama yapabilir, böylelikle karakterin boyundan oldukça uzun olan engelleri rahatlıkla aşabilirsiniz.

 

Süper Marioyu oynamış olanOldukça kaliteli olan oyun grafikleri, müziği ve akıcı levellerden oluşan bu oyun google play'de 250 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Lep's World 2 oyununu sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de oynayabilirsiniz.

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
Lep's World 2 (66.3 MB)

Lep's World 2 (v1.9.6.9) için yapılan yorumlar.

Lep's World 2 (v1.9.6.9) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Lep's World 2 Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Lep's World 2 Ekran Görüntüsü
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/indirl/public_html/inc/benzerprogram.php on line 201

OYUNLAR PROGRAMLARI

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         



İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu