Green Farm 3
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Green Farm 3 (v4.2.1)
Bu içeriğe yorum yaz.

Green Farm 3 v4.2.1 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: 134 / 2856
İşletim Sistemi Android   
Gereklilik Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici Gameloft
Kategori Oyunlar # 4614
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

ozgeozturk 05.11.2018 17:27 Eklendi

Çiftçilik macerası Green Farm 3 ile başlıyor. Özel görevleri, başarılı oyun kurgusu ve yepyeni çiftçilik macerasına sahip Green Farm 3 APK ücretsiz indirin ve oynayın.

 

Gameloft'un başarılı çiftlik oyunu Green Farm 3'te hikaye, amcanızın çiftlik ve malikanesinin size miras kalmasıyla başlıyor. Bu hikayedeki amacınız çiftliği eski büyük ve şaşalı günlerine döndürmek. En ünlü çiftçi olmak için yapacağınız bu görevler arasında tarla ekmek, hasat biçmek, hayvancılık görevlerini yapmak ve daha onlarca mini oyun bulunuyor. Bu görevlerin arasında en önemlileri tabii ki çiftçilik üzerine olanlar.

 

Green Farm 3'te çiftçilik görevlerini yaparken zorlandığınızda arkadaş ve komşu yardımından faydalanabiliyorsunuz. Özellikle hasatın hızlı geliştiği zamanlar yardım almak oyunu ilerletmenize yardımcı oluyor. Ayrıca günlük hedefleri tamamlamak için de yardımlaşmak sizin yararınıza çalışıyor.

 

Gameloft'un Green Farm serisinin en yeni ve son oyunu Green Farm 3, yüksek kaliteli grafikleri ve Gameloft ekibinin tecrübesiyle oldukça başarılı bir oyun olmuş. Android çiftlik ve çiftçilik oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olması gerekiyor. Green Farm 3 APK dosyasını indirerek çiftlik oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
Green Farm 3 (10.0 MB)

Green Farm 3 (v4.2.1) için yapılan yorumlar.

Green Farm 3 (v4.2.1) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Green Farm 3 Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Green Farm 3 Ekran Görüntüsü
OYUNLAR PROGRAMLARI

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu