Fast Racing 3D - Hızlı ve nefes kesen bir yarışa var mısın ? - İndir Livex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Fast Racing 3D
Bu içeriğe yorum yaz.

Fast Racing 3D (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe  İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 682
İşletim Sistemi Android   Android Tablet      
Üretici Doodle Mobile Ltd.
Kategori Yarış # 2618
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

Hızlı ve nefes kesen bir yarışa var mısın ?

ozgeozturk 27/10/2016 17:01 Eklendi

Fast Racing 3D, en hızlı araçların bulunduğu müthiş bir yarış oyunudur. Lisanslı spor arabaların, yarış arabalarının bulunduğu bu oyunda büyük bir yarış macerasına gireceksiniz. Oyunda bölümleri geçerek ilerliyorsunuz ve geçtiğiniz her bölüm bir sonraki bölümün kapısını aralıyor. Fast Racing oyununun bana göre en güzel tarafı arabaların çok iyi bir şekilde sunulmuş olması, seçtiğiniz arabaların hızı sayesinde rakiplerinizi geride bırakabiliyorsunuz. Arabalarınızı sadece satın almakla kalmıyorsunuz aynı zamanda sahip olduğu teknik özelliklerinde güncellemeler yaparak aracınızı daha güçlü bir hale getirebiliyorsunuz.

Hatta Fast Racing 3D'de küçük modifiyeler yapmanız da mümkün. Aracınızın üstüne desenler ekleyebiliyorsunuz ve bazı bölümlerine desenler ekleyebiliyorsunuz. Araçlarınıza nitro ekleyebiliyorsunuz ve bu sayede rakiplerinize fark atabilmeniz, eğer kaybediyorsanız arayı kapatabilmeniz için iyi bir fırsatınız oluyor. 

Görüp görülebilecek en iyi mobil oyun yarış uygulaması fast racing 3d 'nin dili ingilizce olmasına rağmen Türkçe dil desteğinin bulunması kullanıcıyı iyi yönde etkiliyor. Zamana karşı biçimde yarış, botlara karşı yarış ve multiplayer destekli yarışlar sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte rekabet edebilir ve iddia ya bile girebilirsiniz. Hem sizin hemde arkadaşlarınızın topluca eğlenebileceği bir oyunu oynamaya ne dersiniz ?

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
Fast Racing 3D ()

Fast Racing 3D için yapılan yorumlar.

Fast Racing 3D hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Fast Racing 3D Ekran Görüntüleri
Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim