CreamCam İndir, cream cam uygulaması, android selfie düzenleme uygulaması, android için CreamCam İndir
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
CreamCam İndir (1.02)
Bu içeriğe yorum yaz.

CreamCam İndir 1.02 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe  İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 3684
İşletim Sistemi Android   Android Tablet      
Gereklilik Android 2.2 ve üzeri
Üretici LoftLab LLC
Kategori Fotoğraf ve Video # 2108
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

Android için Selfie Düzenleme Uygulaması

ozgeozturk 25/08/2014 11:49 Eklendi

CreamCam, Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş, selfie fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapma olanağı sunan ücretsiz bir mobil uygulamadır.

 

Sosyal medyada popüler hale gelen selfie çekimleri son dönemde sizin de ilgi alanlarınızdan biri haline gelmeye başladıysa, çektiğiniz selfileri kusursuz hale getirmek ister misiniz? Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız CreamCam uygulaması iyi bir yardımcı olabilir. Selfie fotoğraf düzenleme uygulaması olarak hayata geçirilen CreamCam indir, cilt sorunlarınızı ortadan kaldırarak daha pürüzsüz bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Selfie fotoğraflar yüzünüzü tamamen karşıdan ve yakın bir açıdan aldığı için kusurları da ortaya koyuyor. Sivilce lekeleri, cilt tonu bozuklukları ve yüzünüzde oluşan diğer cilt problemleri yüzünden selfie çekimlerinden kaçıyorsanız, CreamCam uygulamasıyla tanışmadınız demektir. CreamCam uygulaması sayesinde çektiğiniz selfielerde yüzünüzün doğal bir parlaklığa sahip olmasını sağlayabilir, lekeleri tamamen yok edebilirsiniz. Özgürce sefie çekimleri gerçekleştirmenize izin verecek olan CreamCam, cilt sorunlarından kaynaklı selfie çekmeme inatçılığınızı da yenmenizi sağlar. Selfie düzenleme uygulaması CreamCam'i indirirken, Curious indir yaşam boyu eğitim uygulamasını da uyumlu cihazlarınıza indirebilirsiniz.

 

Eğlenceli zamanlar geçirmek için oyunlar aklınıza gelen ilk unsurlardan biri oluyorsa, bedava oyun indir seçenekleri de ilginizi çekebilir.

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
CreamCam İndir (1.6 MB)

CreamCam İndir (1.02) için yapılan yorumlar.

CreamCam İndir (1.02) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
CreamCam İndir Ekran Görüntüleri
Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu