Burası Neresi İndir, burası neresi bulmaca oyunu, iphone yer bilme oyunu, yer bilme bulmaca oyunu
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
Burası Neresi İndir (1.2)
Bu içeriğe yorum yaz.

Burası Neresi İndir 1.2 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe  İngilizce    
Geçen Hafta / Toplam: / 1340
İşletim Sistemi iOS iPhone   iOS iPad      
Gereklilik iOS 5.0 ve üzeri
Üretici Yasarcan Kasal
Kategori Bulmaca # 2130
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

iPhone ve iPad için Burası Neresi Oyunu

ozgeozturk 23/09/2014 15:08 Eklendi

Burası Neresi, adından tahmin edebileceğiniz gibi resimleri gösterilen ülke ve şehirlerin neresi olduğunu tahmin etmeniz gereken eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

 

Bulmaca oyunları ile zaman geçirmeyi seviyor, bir yandan oynarken diğer yandan da genel kültür seviyenizi artırmak istiyorsanız, Burası Neresi tam size göre bir oyundur. Ülkeleri ne kadar iyi tanıyorsunuz, hangi şehri ne temsil ediyor, resimlere bakarak ülkeleri ya da şehirleri tanıyabilecek misiniz? Hepsinin cevabı Burası Neresi oyununda. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirin, siz de eğlenceli bir dünya turuna hazır olun!

 

Burası Neresi Türk geliştirici imzası taşıyor ve dolayısıyla da Türkçe bir oyun. Bu en çok hoşunuza gidecek özelliği diyebiliriz. Ücretsiz olarak deneme şansına sahip olabileceğiniz bu oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için en iyi seçeneklerden biri haline dönüşebilir. Kısa sürede sizi de kendisine bağlayacak olan Burası Neresi, çok fazla kurala sahip değildir ve bu özelliği sayesinde sizi boğmaz. Sıkılmadan oynayabileceğiniz en keyifli oyunlardan biri olacağı her haliyle belli olan Burası Neresi, kayıt ve üyelik gibi prosedürlere de gerek duymayan bir oyundur.

 

Karşınıza çıkan şehir ve ülke resimlerine doğru cevaplar vererek ilerlemeniz gereken Burası Neresi oyunuyla keyifli zamanlar geçirmek için bağlantımız üzerinden uyumlu cihazlarınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Programcılar için Gelişmiş Kod Editörü

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
Burası Neresi İndir (10 MB)

Burası Neresi İndir (1.2) için yapılan yorumlar.

Burası Neresi İndir (1.2) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
Burası Neresi İndir Ekran Görüntüleri
Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu