4'ün 1'i
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
4'ün 1'i (v1.38)
Bu içeriğe yorum yaz.

4'ün 1'i v1.38 (Mobil)

QR Code barkod gibi çalışan bir bilgi depolama sistemidir. Uygulamayı doğrudan telefonunuza indirmek için kodu okutun.
Uygulamanızı Telefonunuza Direk İndirmek İstiyorsanız. Telefon Numaranızı Girmeniz Yeterli Olucaktır. Uygulama Linki Tarafımızca Size Sms Olarak Gönderilecektir. Sms Masrafları Tarafımıza Aitdir.
Lisans: Ücretsiz
Dil Desteği: Türkçe    
Geçen Hafta / Toplam: 136 / 2801
İşletim Sistemi Android   
Gereklilik Android 2.3 ve üzeri
Üretici
Kategori Oyunlar # 4606
Editör Puanı
SMS GÖNDER
Telefonuma İndirme Linki Gönder

ozgeozturk 05.11.2018 17:27 Eklendi

Televizyonların popüler yarışması Survivor yarışmacılarının sürpriz ödüller kazandığı 4'ün 1'i oyunu mobil cihazlara uyarlandı.

 

Survivor izleyenlerin yakından bildiği 4'ün 1'i oyunu yeşil kutuları bulmak üzerine kurulu. Birinci sıradan başlayarak yeşil kutuları bularak ilerleyebildiğiniz kadar ilerliyorsunuz. Bu ilerleme sırasında her üç adımda bir katlanarak artan deniz yıldızı puanları var. Oyundaki ödülleri kazanma şansı elde etmek için bu deniz yıldızlarını biriktirmeniz gerekiyor. 

 

Ödül demişken, Survivor'daki ödüllerin tamamen gerçek olduğunu belirtelim. Survivor yarışmacılarıyla buluşma, Acun'un size yarışmanın TV'de yayımlandığı sırada selam göndermesi, Kıbrıs Finali'ne katılma ve hatta yarışmanın çekildiği Dominik adasına gitme gibi ödüller oldukça ilgi çekici. Fakat bu ödülleri kazanmak için oyuna sponsor olan Türk Telekom'un Survivor tarifesinde olmanız gerekiyor. Vodafone veya Turkcell kullanan oyuncular maalesef bu ödülleri kazanamıyor ama Kıbrıs Finali'ne katılma, Survivor adasına gitme ödüllerini düşünürseniz hattınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

QR Kodu Al
Barkod okutarak indir
Hemen İndir
4'ün 1'i (45.0 MB)

4'ün 1'i (v1.38) için yapılan yorumlar.

4'ün 1'i (v1.38) hakkında yorum yaparak, puan verebilirsin.
Karakter Sayısı (Minimum 30 karakter.) :

Artıları (Zorunlu değil)
Eksileri (Zorunlu değil)
4'ün 1'i Ekran Görüntüleri
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
4'ün 1'i Ekran Görüntüsü
Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/indirl/public_html/inc/benzerprogram.php on line 201

OYUNLAR PROGRAMLARI

İsveç Şurubu
İsveç Şurubu

Mobil Cihazlar
                                         İndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu