Yeniden tasarlanan Apple Watch 4, bu yıl yeni özellikleri ile gelecek.
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Yeniden tasarlanan Apple Watch 4, bu yıl yeni özellikleri ile gelecek.


Apple, 2014 yılında Apple Watch'u ilk kez duyurdu ve her geçen yıl nispeten aynı kaldığı görülmüştü. Tabii ki, kamera ve sensörler için bazı küçük güncellemeler yapıldı, ancak genel olarak, tasarım tamamen aynı. Bu durum, 2018'de değişecek.

 

Güvenilir KGI Menkul kıymetler analisti Ming-Chi Kuo'nun yeni bir raporuna göre Apple, Apple Watch 4'ü bu yılın sonunda tam bir yeniden tasarımla duyurdu. Yeniden tasarlamanın hem 38 mm hem de 42 mm saatler için geçerli olduğu söyleniyor ve yüzde 15 daha büyük ekran, daha büyük batarya ve gelişmiş sağlık izleme biyometrisi ile birlikte geliyor.

 

Ne yazık ki, Kuo, yeniden tasarımın yuvarlak bir ekran anlamına gelip gelmediğini belirtmiyor. Yeniden tasarlamanın, Apple ile aynı kare ekranı koruyabilmesi, bunun yerine daha büyük ekrana giden çerçevelerin azaltılması mümkün. Şu anda, Apple Watch Serisi 3’ün ekranı yüzde 55,4’lük ekran oranına sahip.

 

Kuo, Apple Watch 4’ün tasarımının “daha ​​modern bir formda tasarımı” olacağını belirtiyor.

 

KGI, Apple'ın 2018'de 22 ila 24 milyon Apple Watch birimi satmasını bekliyor. Yeniden tasarlanan bir Apple Watch'un tanıtımı, giyilebilirlikte yeniden canlandırılmasında uzun bir yol kat edecek.

 

Yeni saati yeni iPhone'ları duyurduğu Apple'ın Eylül etkinliğinde, muhtemelen yeni saati sonbaharda görmeyi bekleyebiliriz.Yazar : Murat.Ohancan - 28/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi