WhatsApp’tan Yeni Özellik
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


WhatsApp’tan Yeni Özellik


180'den fazla ülkede 1 milyardan fazla kişinin mesajlaşmak için WhatsApp'ı kullanıyor. En çok kullanılan chat uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, kendini geliştirmeye devam ediyor. Sürekli olarak yeni özellik eklemeye devam eden WhatsApp bu sefer de grup özelliklerini geliştirme amacıyla kollarını sıvadı.

Grup sohbetlerinin amacının daha belli olması için grup görselinin altına eklenecek açıklama ile kullanıcıların grupları daha verimli yönetmeleri sağlanacak. Kullanıcılara veya gruba yeni eklenecek kişilere grupların var olan kuralları, hedefleri ve amaçları belirtilmiş olacak. Yeni bir kişi gruba katıldığı zaman açıklama, sohbet penceresinin üst kısmında gösterilecek. Böylelikle yeni kullanıcıların grup açıklamasını okumaları sağlanacak. Grup açıklamaları gruba davet edilen kişiler tarafından da görülebilecek. Grup açıklamaları, şu an için grupta bulunan herkes tarafından güncellenebilir. Ancak ilerleyen zamanda herkes tarafından güncelleme özelliğinin değişmesi bekleniyor.

Grup açıklama özelliği 2.18.54 Android beta sürümü ve Android Beta Programı kullanıcılara sunulmasıyla başlayacak. İlerleyen aşamalarda IOS ve Windows Phone cihazlarına gelmesi bekleniyor.

WhatApp sürekli kendini geliştirmesi ile ön plana çıkıyor. Bir önceki özellik ise yanlış mesajları silmeye yönelikti. Gelecek yeni özellikleri de merakla bekliyoruz.Yazar : betszkl - 22/02/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim