WhatsApp Yeni Güncellemeler ile Kullanıcılarının Karşısına Çıkıyor
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


WhatsApp Yeni Güncellemeler ile Kullanıcılarının Karşısına Çıkıyor


Her geçen gün kendini geliştirerek iyice hayatımızda yer edinmeye başlayan Whatsapp kullanıcıları için yeni bir özelliği daha bünyesine yerleştirmeye hazırlanıyor.

Whatsap yeni özellik

Başlarda sadece Chat programı olarak çıkan Whatsapp gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Sesli arama, görüntülü arama, durum güncelleme, grup özelliklerini belirtme, sesli mesaja atma derken hemen hemen herkesin Whatsapp hesabı var ve her gün kullanıyor. Birçok günlük iş Whatsapp üzerinden halledilemeye başlandı. Durum böyle iken Whatsapp gün be gün kendini geliştirip kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Whatsapp’a gelecek son yenilik ise şöyle. Mesaj atmak için vaktiniz yok ise hemen elinizi mikrofona götürüp sesli mesaj atabiliyorsunuz. Ancak mesaj bitene kadar eliniz orada durmak zorundaydı. İşte Whatsapp yeni özelliği ile bu durumu ortadan kaldırıyor. Sesli mesaj bırakmak istediğiniz zaman mikrofona bir kere tıklamanız yeterli olacaktır. Eller serbest mod denilen bu durum Whatsapp’ın yeni güncellemesi ile hayatımıza girecek.

Whatsapp sesli mesaj ekleme özelliği

Yine son zamanlar da eklenen “mesaj silme” özelliği ile Whatsapp yanlış mesaj atmak gibi durumlarda kullanıcılarının yüzünü güldürerek bu özelliği eklemişti. Ancak bu özelliğinin süresi kısıtlıydı. Son gelecek güncelleme ile bu özelliğin de süresi uzayacak.

Whatsap’ta bulunan mesaj silme özelliği, eğer mesajınızı birisi alıntıladıysa çalışmıyordu. Bu mesaj silme özelliğinde yakalanan küçük açığın düzeltilip düzeltilmediği ise merak konusu.

Whatsapp’a geleceği düşünülen bu yeni özellik şu an Whatsapp 2.18.71 versiyonunda test ediliyor. Güncellemenin diğer kullanıcılar ile ne zaman paylaşılacağı ise bilinmiyor.Yazar : Murat.Ohancan - 06/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

SOSYAL MEDYA HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim