Ucuz iPad Yolda mı?
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Ucuz iPad Yolda mı?


Apple önümüzde hafta eğitim ile ilgili bir etkinlik düzenleyecek! Eğitim üzerine odaklanılacak seminerde Apple’ın yeni ürünlerin tanıtacağı söylentiler arasında bu ürün ise yeni iPad modeli! Yapılacak etkinlikte yeni iPad’in tanıtılması bekleniyor!

 

Apple geçen hafta yaptığı resmi açıklama ile Apple’ın öğrencilere ve öğretmenlere yönelik yaratıcı fikirler üzerine odaklanılacağı bir eğitim sistemine geçileceğini bildirmişti. Bu konu üzerinde çalışma yaptığını müjdelemişti. Etkinliğin durulmasının ardından insanlar bu etkinliğin yeni MacBook için modeli için yapılacağını düşünmüştü. Ancak bugün ortaya yeni iddialar çıktı.  

 

Yabancı kaynaklardan elde edilen bilgiye göre Apple’ın önümüzdeki hafta yapacağını duyurduğu etkinlikte ucuz İPad modeli ürününü tanıtacağını iddia etti. Eğitim hayatına yönelik geliştirilen uygulamalar ve yazılımlar ile birlikte yeni modelin tanıtılması bekleniyor. Hatta fiyatına dair açıklamalar bile geldi. ABD’de 259 dolardan satışa sunulacağı söylentiler arasında yerini aldı.

 

Eğitim alanında bilgi teknolojilerin kullanılması uzun zamandır herkesin gündeminde yerine almıştı. Google ve Microsoft firmaları tarafından geliştirilen cihazlar ve yazılımlar ile Apple bu pazardaki gücünü yitirmişti. Uzun süredir bu alanda kendini yenilemek için harekete geçmek için çalışıyordu. Bu haberi desteklenen bu fikirlerin ana amacı ise Apple’ın yeni bir iPad üreteceği hakkında olacağı söyleniyor.

 

 Ucuz iPad üretimi ile ucuz MacBook Air üretileceği de hala söylentiler arasında. MacBook Air’in fiyatı ise 1000 dolar gibi bir rakam olacağı ifade ediliyor.Yazar : Murat.Ohancan - 24/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi