Twitter'dan Yeni Özellik
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Twitter'dan Yeni Özellik


Twitter, Yer İşaretleri Özelliğini Duyurdu! Yer İşaretleri Nedir?


Twitter, zaman akışındaki tüm içerikleri okuyamayan kullanıcıları için yeni bir özellik geliştirdi. Uzun zamandır test ettiği “yer işaretleri” özelliği bu soruna çare olmak üzere hazırlandı. Özellik iOS ve Android başta olmak üzere mobil platformlarda kullanıma açıldı.

twitter yeni özellik
Twitter kullanıcılarının isteklerini yerine getirmeye devam ediyor. Son özellik sayesinde kullanıcıların Twitleri karmaşık olmaktan kurtulacak. Kullanıcının gün içerisinde atılan yüzlerce twitin içinde kaybolmasını engellemek isteyen Twitter, tweetlerin ayıklanmasını sağlıyor ve daha sonra okunmak üzere kaydediyor. Bu özellik ile Twitter’in kullanıcı deneyimi önemli ölçüde artırması bekleniyor.
Twitter’daki yeni özellik yer işaretleri ne işe yarıyor?

yer işaretleri nedir
Daha önce Facebook ve Instagram ile hayatımıza giren “Gönderiyi kaydet” özelliği ile aynı düşünceyle çalışan bu özellik, takip ettiğiniz kişilerin tweetlerini paylaşmanızı kolaylaştıracak.


Atılan twetleri beğenmeden, rtlemeden ya da alıntılamadan kaydetmek artık mümkün. Yer işaretleri sekmesine eklediğiniz zaman twetlerin kaydedebiliyorsunuz. Tweetini kaydettiğiniz kişinin, bu işlemden haberi olmayacak. Ayrıca önceki özellikler yine bu yer işaretinde de geçerli yani beğen, cevapla, rtlemek ve direk mesaj atma özellikleri bu kısımda da geçerli.Yazar : Murat.Ohancan - 02/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim