Steam'de Black Friday İle Alabileceğiniz 20₺ ve Altı Oyunlar!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Steam'de Black Friday İle Alabileceğiniz 20₺ ve Altı Oyunlar!


Steam'de Black Friday İle Alabileceğiniz 20₺ ve Altı Oyunlar!

Half-Life - 1,80 TL

Elliden fazla yayın organı tarafından Yılın Oyunu olarak adlandırılan, Valve'nin sahneye ilk çıktığı yapım olan ve ödül kazanmış teknoloji ile yaratılmış bu macera, oyuncuların gerçekçi ve korkunç bir Dünyada nasıl hayatta kalacaklarını düşündürmektedir.

This War of Mine - 6,20 TL

This War of Mine (Benim Savaşım) oyununda elit bir asker olarak değil, yemek ve ilaç yokluğu çeken ve sürekli olarak keskin nişancılar ve saldıran leşçillerin tehlikesi ile karşı karşıya olan kuşatma altındaki bir şehirden kurtulmaya çalışan bir grup sivili oynuyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 - 9,75 TL

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa'yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun! İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.

Age of Empires® III: Complete Collection - 14,75 TL

Microsoft Stüdyoları, size üç epik Age of Empires III oyununu ilk kez bir anıtsal koleksiyonda sunuyor.

Rocket League® - 15,50 TL

Futbol, çok uzun zamandır beklenen fizik tabanlı multiplayer odaklı Süpersonik Akrobatik Roket Güçlü Şavaş Arabaları neticesinde bir kez daha sürüşle buluşuyor! Şaşırtıcı hava hedefleri ve çekilişi inanılmaz oyun değiştiren kaydeder için büyük roket güçlendiriciler ile donatılmış yüksek uçan araçlar çeşitli seçin!

Mount & Blade: Warband - 10,19 TL

Ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa sokun, topraklarınızı genişletin ve Kalradya Tahtı için düşmanlarınıza meydan okuyun!

Total War: ATTILA - 20,00 TL

Açlık, hastalık ve savaşın karanlık bir arka planına karşı, Doğu'nun büyük bozkırlarında yeni bir güç artıyor. Arkasında bir milyon atlı olan nihai savaşçı kral yaklaşıyor ve manzaraları Roma'da ...

Crysis - 12,25 TL

Hayatta kalmaya uyum? Epik bir hikaye, oyuncuları sürekli değişen bir ortama iterek taktiklerini ve yaklaşımlarını, yeni donmuş ormandan sıfır ağırlıklı yabancı çevrelere kadar değişen savaş alanlarını ele geçirmeye zorlamaktadır. Hazırlayın!

Sid Meier's Civilization® V - 12,25 TL

Yeni oyuncular tarafından oluşturulan haritalar, senaryolar, arayüzler ve daha fazlasını oluşturun, keşfedin ve indirin!

Borderlands 2 - 7,75 TL

Ultimate Vault Hunter'ın Yükseltmesi, Borderlands 2 deneyiminden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.Yazar : Murat.Ohancan - 24/11/2017

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim