Spotify önümüzdeki haftalarda özel bir açıklama yapacak
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Spotify önümüzdeki haftalarda özel bir açıklama yapacak


Spotify, 24 Nisan'da “haber duyurusu” yapmak için özel bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlik, New York'ta düzenleniyor, ancak bu davetiyeden tespit edilebilecek her şeyle ilgili olabilir.

 

Etkinliğin ne olacağı belli değil. Spotify'ın üzerinde çalıştığı düşünülen projelerden biri, uygulamasının sesli kontrolleri olup, kullanıcıların uygulamayı cihazın ses yardımcısına erişmesine gerek kalmadan kontrol etmelerini sağlayacak. Bu, belirli bir iş ilanıyla birlikte, gelmekte olan donanımın akıllı bir hoparlör biçimindeki olasılığını da beraberinde getirdi.

 

Artık İsveçli yayın hizmeti, IPO dosyalama ile ufkunu genişletti, donanım sularına sızmak bir sonraki mantıklı adım gibi görünüyor.

 

Ne teyit edildi ne de reddedildi, ancak özel bir olayın tutulması, böyle bir ürünü serbest bırakmak için mükemmel bir yol gibi görünüyor. Daha sonra Spotify, mevcut ürününü yenilemeye, muhtemelen mevcut seçeneklerin ötesindeki yeni fiyatlandırma katsayılarını duyurmaya devam edebilir.

 

157 milyon kullanıcı bulunan online müzik hizmet uygulaması Spotify,  yıllık aboneliği 99 $ 'a çekmiş ve kullanıcılarına büyük bir fayda sağlamıştı.

 

 Spotify’in yeni duyurusunun ne olacağı ise herkes tarafından merak edilen bir konu. Acaba bu özel etkinlikte hangi yeni özelliğini ya da yeni ödeme planını duyuracak.

 

Spotify, yeni girişimlerden başarılı olan bir uygulama ve aktif olarak birçok kişi atarafından kullanıyor. Online olarak müzikleri dinleyebilir, çalam listesi oluşturabilirsiniz. Spotify birçok kişinin müzik dinleyemeye yönelik ihtiyaçlarını karşılamış bulunmakta.Yazar : Murat.Ohancan - 07/04/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

YAZıLıM HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu