Samsung’tan Bir Yenilik: Samsung Max
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Samsung’tan Bir Yenilik: Samsung Max


Samsung, mobil internetinizi daha tasarruflu kullanmanız için Samsung Max diye bir uygulama geliştirdi. Özellikle belirli bir kota mobil internete sahip olan müşteriler için tasarlanan Samsung Max uygulamasının detayları ise şöyle:

 

Telefonda internet kullanımın artması, kullanım maliyeti olarak cebimize yansımakta. Aylık artan faturalar, bir paket üstüne çıktıkça çıkılmaya devam ediyor. 2010 yıllarında sadece 500MG internet paketi ile yetinirken şimdi 8GB internet bizlere şuan yetmiyor.

 Samsung verilerini korumak için Samsung Max Uygulaması

Bu durumun farkında olan Samsung kullanıcıları için yeni bir ürün geliştirdi. Bu uygulama ile internette hem daha tasarruflu hem de daha güvenli interneti sizlere vaad ediyor. Uygulama şu an kullanıma açık ve kullanıcı yorumları da güzel. Tam adı ise Samsung Max- Data saving  & Privacy Protection (Veri Tasarrufu ve Gizlilik Koruması)

Samsung Max, telefondaki işlevlerinize engel olmadan harcadığınız veri miktarını azaltma görevi görür. Web tarayıcıları ve diğer internet kullanan uygulamalarla eriştiğiniz medyalarda (fotoğraf, video, metin vs)  verileri sıkıştır, Veriler sıkıştığı içinde normalde kullandığınız internetten daha z bir internet kullanırsınız. Ya da çok fazla internet tüketen uygulamanızı kapatabilir. Bu uygulamadan gelen veri akışını kesebilirisiniz. Kota derdinizi bu sayede ortadan kaldırabilirsiniz. Başka bir özeliği ise kişinin güvenliğini sağlamasıdır. Samsung Max, güvenli olmayan yerlerde verilerinizi şifreler. Bu sayede güvenli olmayan internet koşullarında verilerinizi korumayı başarabilirsiniz.

 Samsung Max nedir? Ne işe yarar?

Samsung Max, Samsung Galaxy(Galaxy J, Galaxy Note, Galaxy 1-9)  serisi için üretilmiş, diğer cihazlarda ise kullanımı mümkün değil. Google Play Store’dan kolayca elde edeceğiniz uygulama tamamen ücretsiz.Yazar : Murat.Ohancan - 24/02/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim