Samsung Amiral Gemisi S9 Tanıtım Filmleri
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Samsung Amiral Gemisi S9 Tanıtım Filmleri


Samsung Galaxy serisinin son üyeleri S9 veS9+’ın tanıtımları için kollarını sıvadı. Tanıtımı için büyük çaba harcanan Samsung Galaxy S9 için 3 tane Güney Kore’ye yönelik reklam filmi çıktı. Yeni amiral gemisi adı altında tanıtımlara başlanan telefonun yeni özelliklerine vurgu yapılan reklam videoları çıktı.

Güney Kore pazarında ilk kez görücüye çıkacak telefon için reklam çalışmalarını tamamlayan Samsung 3 adet Samsung Galaxy S9 reklamı televizyonlarda yayınlanacak!

İlk reklam filminde telefonun super slow motion özelliğine değinilmiş. Saniye 960 kare görüntü çekebilen süper slow motion ürün henüz satışa sunulmadan dikkatleri üzerine çeken özelliklerden bir tanesiydi.

İkinci reklam filminde f/1.5 ve f/2.4 olan diyafram açıklık özelliğini üzerinde duran firma, bu kameranın özelliğinin nasıl işe yarayacağını göstermiş

Son reklam filminde ise AR emoji üzerinde duran Samsung, hareketli emoji tekniğini Güney Korelilere sunmuş oluyor. Gerçekten mükemmel bir uygulama birçok kişinin dikkatini çekmiş durumda.

Çıkışından önce bir sürü haberlere çıkan Samsung Galaxy S9, müşterilerin beklentilerini tam karşıladı mı karşılamadı mı bilinmiyor. Bu konu üzerinde çeşitli haberler mevcut. Bir çok kişi S8’den pek bir farkı olmadığını savunarak S9 ve S8’i karşılaştırılmaya devam ediliyor.

Türkiye’de henüz satışa sunulmayan telefon için şu an ön sipariş toplanıyor. Fiyatı ise Samsung serisinin en pahalı telefonu olarak dikkatleri çekerek 4 bin tl’nin üzerinde seyrediyor.

Samsung yeni telefonu ile beklentileri karşılayabilecek mi? Yeni uyguladığı pazarama stratejilerinin sonucunu hep beraber göreceğiz.Yazar : Murat.Ohancan - 10/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim