Olmazsa Olmaz 4 Ücretsiz Mac Uygulaması - İndir Livex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Olmazsa Olmaz 4 Ücretsiz Mac Uygulaması
Olmazsa Olmaz 4 Ücretsiz Mac Uygulaması - indir - Mac İşletim sistemi kullanan kişiler için olmazsa olmaz 4 Ücretsiz Mac uygulaması ile performansınızı arttırabilirsiniz.

mac uygulamalari

Mac İşletim sistemi kullanan kişiler için olmazsa olmaz 4 Ücretsiz Mac uygulaması ile performansınızı arttırabilirsiniz. Özellikle son dönemler de büyük bir kitleye sahip olan MacOSX işletim sistemi kullanan kişiler için hazırladığımız bu yazımız ile bilgisayarda ki çalışmalarınızı daha rahat bir şekilde geliştirebilirsiniz.

Özellikle 4 Ücretsiz uygulamanın bilgisayar açısından büyük önem taşıdığını düşündüğümüz için bir haber olarak ekleyerek tüm kullanıcılarımızın bilgilenmesini istedik. Sizler için hazırladığımız işte 4 Ücretsiz Mac Uygulaması ;

The Unarchiver

Mac için Dosya Sıkıştırma Uygulaması olan The Unarchiver ile bilgisayar içerisinde ki dosyaların boyutlarını küçültebilirsiniz. Özellikle windows için kullanılan WinRAR programının alternatifi ve daha hızlı performans veren bu uygulama her bilgisayar da olması gereken bir sıkıştırma programıdır.

Büyük boyutlu dosyaları paylaşırken ve saklarken yaşanan sorunlar için büyük bir yardımcı görevi gören The Unarchiver ile artık dosyaların boyutunun herhangi bir önemi kalmayacak. Sıkıştırma işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştiren bu program ile kolay bir şekilde büyük boyutlu dosyalarınızı paylaşabilecek, harici belleklerin de saklayabileceksiniz.

Dropbox

Hayat paylaşarak güzel felsefesi ile yolan çıkan kişiler için en etkili bulut servis uygulaması olan DropBox bir mac kullanıcısının olmazsa olmaz ücretsiz uygulamaları arasında yerini aliyor.

DropBox ile dosyalarınızı internet dünyasında dilerseniz kişilere, yada saklama amacı ile kullanabileceğiniz bir Bulut servisidir. Özel dosyalarınızı saklamanıza da izin veren bu uygulama ile her zaman ulaşmak istediğiniz bilgilerinizi bu servise yükleyebilirsiniz. Böylece diğer iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız ile de bu bilgilerinize her yerden her zaman ulaşma şansı doğmuş olmaktadır.

AppCleaner

Mac Programlarını Kaldırma Yazılımı olan bu uygulama ile istenmeyen ve silinmesini istediğiniz yazılımları kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Bazen bilgisayar içerisine yüklediğimiz programların kullanılmaması sebebi ile boşuna yer kaplaması ve arka planda çalışması bilgisayar performansımızı olumsuz etkilemektedir. İşte tüm bu sorunları kolay bir şekilde çözebilmek için yaratılmış olan AppCleaner ile bilgisayarınız daha da güçlenecek

İstenmeyen Programları kaldırmak ve tüm programları bir panel üzerinden yönetmek için her Mac Bilgisayar içerisinde bulunması gereken bu programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

ClipMenu

Bilgisayar da sürekli olarak kullandığımız bir işlem olan "Kopyala - Yapıştır" ile yaptığımız işlemlerin kayıt edilmesine yardımcı olan bir program olsun ister miydiniz? İşte Mac kullanıcıları için olmazsa olmazlar arasında yerini alan ClipMenu ile bu işlemleri yapmak ve kayıt altına almak artık mümkün. 

Bir çok kişinin günlük bilgisayar kullanımında yaptığı en çok işlem arasında yer alan kopyala - yapıştır işlemini kayıt eden ve daha önce yapmış olduğunuz tüm işlemleri sizlere sunan bu programın her mac kullanıcısının yüklemesini öneriyoruz. Özel bir uygulama olan bu yazılım üstelik tamamen ücretsiz olarak dağıtılması, bir çok kullanıcıya büyük bir hizmet olduğu söylenebilir.Dosya Sıkıştırıcılar
5.3 MB
Verimlilik
18.6 MB
Program Kaldırıcılar
2 MB
Sistem Araçları
1.08 MB
Yazar : Murat.Ohancan - 26/05/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MACINTOSH HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi