Havalimanlarına Milli Haberleşme Sistemi
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Havalimanlarına Milli Haberleşme Sistemi
Her yönden gelişen Türkiye'nin bu sefer ki projesi Milli Haberleşme Sistemi.

Her yönden gelişen Türkiye'nin bu sefer ki projesi Milli Haberleşme Sistemi. Havacılık sektörü olsun Deniz sektörü olsun hemen her alanda kullanılan iletişim sisteminin yabancı ülkelere ait olması tabi ki bizim yönümüzden kötü bir şekilde arz ediliyor.

Milli Haberleşme Sistemi projesinin fikiri çıktığı ilk andan itibaren araştırma ve gerekli maaliyet hesaplanmış buna göre çalışmalara başlanmıştır. Daha sonra işi alacak şirketler ile bir ihaleye oturularak gerekli iletişim sisteminin sağlanması için bu ihale Onur Mühendislik'e kalmıştır.

Daha sonra Onur Mühendislik tarafından yapılan açıklamada, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından  Adana, Gaziantep, Siirt ve Muş Havalimanlarının Internet Protokol (IP) Tabanlı Ses İletişim (VCS), Kayıt / Geri Dinleme (VRS) Temini ihalesini 2015 yılında kazandıklarını bildirdi.

Yerli Sistem 3 ilde Kullanılır Vaziyette

Konu ile ilgili yapılan açıklamada, ülkemizin böyle sistemlere her zaman ihtiyacı olduğunu ve Onur Mühendislik A.Ş'nin sadece bu 3 ille ilgili değil de tüm Türkiyeye böyle birşey düşündüklerini, Sadece Sivil Hava değil Askeri biçimlerede Devletin böyle bir işe el atması gerektiğini düşündüklerini bildiren Onur Mühendislik bakalım daha hangi projeler ile karşımıza çıkacak.

 

 Yazar : ozgeozturk - 30/11/2016

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store