IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklememek daha kolay olacak
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklememek daha kolay olacak


IPhone'unuzun bataryanızı değiştirmek için beklemek çok daha az zorlayıcı olacaktır

Iphone sene sonunda karşı karşıya kaldığı cihaz yavaşlatma skandalı ile gündeme gelmişti. Bu skandalın ardından bataryaların fiyatını düşüren Apple talebe yetişmekte oldukça zorlanmıştı. Ve kullanıcılar yine zor durumda kalmıştı.

Apple kullanıcıları olarak sizler;

Eski iPhone'nuzun bataryasını Apple'ın yerine yenisini alabilirsiniz, ancak biraz zaman alabilir - 10 hafta kadar. Performans azaltma raporlarını takiben pil değiştirme programının fiyatını düşürdükten sonra, şirket eski cihazlarına yeni bir hayat vermek isteyen iPhone kullanıcılarının taleplerini karşılamaya çalışıyor.

 

Karmaşık konular, kullanıcıların telefonlarının yeni bir bataryaya ihtiyacı olduğunu bildiren bir özellik ile birlikte gelen iOS 11.3'ün son sürümüdür. Bu nedenle, yenileme talebinde bulunan müşterilerin su altında kalması için Apple’ın, işten çıkarmaları için yüklenicilere ulaştığı bildiriliyor.

 

Apple, 9to5Mac'e göre AppleCare çalışanlarıyla birlikte çalışarak sadece iPhone bataryalarını değiştirmeye vaktini ayıracak olan yüklenicileri eğitiyor ve işe alıyor. Hedef, geri dönüş sürelerini iyileştirmek, böylece iPhone sahiplerinin bir kesinti içinde kalmaması.

 

Ufukta üç yeni iPhone modelinin söylentileriyle, pek çok Apple hayranı zor bir kararla karşı karşıya: Uzun bekleme süreleriyle uğraşma veya sadece yeni bir cihaz satın al. Umarım, bataryalarını değiştirmeye karar vermiş daha fazla insanla, eski iPhone modellerinin sahipleri bu kadar uzun bir süre beklemek zorunda kalmaz.

 Yazar : Murat.Ohancan - 13/04/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu