iOS 10.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


iOS 10.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!


Apple, İOS 10.0.2 güncellemesini birkaç dakika önce yayınladı. Kullanıcıların cihazlarına kulaklık takmasının ardından yaşanan problemler düzeltilirken, iCloud fotoğraf arşivi için de iyileştirmeler yapıldı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın duyurulması ile birlikte Apple ürünleri İOS 10’a geçmektedir. Yeni sürümün yayınlanmasının ardından yaşanan sıkıntıları gidermek için iki gün önce 10.1 güncellemesini yayınlanan şirket, yeni telefonları alanların yaşadığı en büyük problemler ise İOS 10.0.2 güncellemesi ile çözdü.

 

iPhone 7 alanlar, telefonlarına Lightning kulaklık taktıklarında, kulaklığın ses denetimlerini yapamadıklarından şikayet ediyorlardı. İOS 10.0.2 güncellemesi yaşanan bu sorun giderildi. Yapılan güncelleme ile birlikte kulaklık takılıyken ses denetimlerine ulaşamama sorunu giderilirken,  kulaklık olmadığında da istediğiniz denetimi yapmanız da sağlandı. Aynı zamanda İOS 10.0.2 güncellemesi, iCloud fotoğraf arşivinde yaşanan sıkıntıyı da çözdü. Bazı kullanıcılar iCloud fotoğraf arşivlerine girdiklerinde uygulama kapanıyordu. Güncelleme ile birlikte arşive sorunsuz bir şekilde girebileceksiniz.

İOS 10.0.2 Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

Güncellemeyi yüklemek için İOS 10 sürümü kullanan cihazlarınızın menüsünde Ayarlar – Genel – Yazılım güncelleme sayfasına girmeniz ve daha önce yazılım güncelleme sayfasına girmeniz ve daha önce yazılım güncelleme yaparken kullandığınız yolu izleyerek, cihazınızı iTunes’a bağlayıp, güncellemeyi indirmeniz gerekiyor. Güncelleme halihazırda ülkemizde de kullanılabilir durumda.

 Yazar : ozgeozturk - 27/09/2016

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

YAZıLıM HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi