Instagram'a Yeni Özellik - İndir Livex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Instagram'a Yeni Özellik
Gün geçtikçe kendini geliştiren sosyal medya uygulaması Instagram'a yeni bir özellik daha !

Gün geçtikçe kendini geliştiren sosyal medya uygulaması Instagram'a yeni bir özellik daha !

Facebook bünyesine katıldıktan sonra kendisini sürekli geliştirme haline sokan Instagram, kendine yeniden bir güncelleme getirdi.

Instagram CEO'su Kevin Systrom tarafından yapılan açıklamada instagram'ın bu gelişmeler sonucunda en popüler sosyal medya uygulaması haline geleceğini belirtti.

Gelen güncellemede neler var ?

Instagram'ın daha güvenlir hale geleceğini bildiren systrom güncellemede spam ve botlara karşı bir çalışma başlatacağını bildirdi. Bu güncellemenin ana konusu ise yorum kapatma olayı. Daha önce doğrulanmış hesaplar tarafından yapılan bu işlem artık tüm hesaplara aktif olabilecek.

Fotoğrafı atarken, aşağıda gelişmiş ayarlar bölümü bulunacak, bu ayarlar bölümünde yorumları kapatma seçeneği aktif bir şekilde bulunacaktır.

Yorumlar'a beğenme özelliği !

Facebook da bulunan bu özellik artık instagram'da da aktif olacak. Bu özellik sayesinde bir yorumun beğeni almasını sağlanacak.

Yorum beğenme özelliği facebook'da yorumun daha üst seviyeye çıkmasını sağlarken bakalım bu durum instagram içerisindede aktif olacak mı ?

SORUNLU İNSANLARA YARDIM !

Yine Facebook'da da bulunan bu özellik instagrama'da eklenecek. Mantık şu şekilde, Psikolojik sorunu bulunan, intihar ya da çeşitli düşüncelere kapılan üyeleri anonim olarak şikayet ederek instagramın 7 gün 24 saat boyunca kurduğu ekipler ile inceleyerek yardım etmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik yakında devreye girecek.

 

Instagram'ı Windows platformunda denemek için Windows 10'a indirebilirsiniz. Windows için Instagram adlı yazımıza gitmek için tıklayın.Yazar : ozgeozturk - 07/12/2016

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

SOSYAL MEDYA HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim