Instagram'a Yeni Özellik mi Geliyor
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Instagram'a Yeni Özellik mi Geliyor


İnstagrama sesli ve görüntülü arama özelliği mi geliyor

Çok kullanılan sosyal medya araçlarından Instagram, yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni özellik ise sesli ve görüntülü arama özelliğidir. Bu özellik ile sıradan bir sosyal medya olmaktan ziyade telefondaki her alanda etkili olması bekleniyor.

Instagram sadece fotoğraf paylama özelliği ile piyasa girdikten sonra kendini kullanıcıların istediğine göre geliştirmeye devam etmişti. Instagram son zamanlarda ise birbiri ile konuşma şeklinde gerçekleşen zaten canlı yayınlar ile kullanıcıların ilgi odağı olmuştu. Şimdi bu görüntülü aramalar, sesli armalar ile daha çok Whatsap’a ya da Snaptchat’e benzemesinden korkuluyor.

Instagram yeni özellik

Şuan da sadece söylentiden ibaret olan özellik, kullanıcılar tarafından beklenilmeye başlandı. Şirketten ise özel bir açıklama yok.

Ocak ayında konuşulmaya başlanan bu durum, APK dosyalarındaki değişimlerden yola çıkarak kullanıcılar bu özellin test edildiğini düşünüyor. Eğer çıkarsa “Görüntülü ve sesli” arama özelliğinin kullanıcılara ne zaman yansıyacağı bilinmiyor.

Kullanıcılarında bu yeni özelliğe nasıl tepki vereceği de kesinleşmiş bir durum değil. Sosyal medya araçları günümüzün vazgeçilmez yönlerindendir. Pek fazla sosyal medya var ve bunlar birbirlerine benzemeye devam ediyor. Özgünlüklerini kaybetmeleri ise olası bir durum gibi görünüyor.Yazar : Murat.Ohancan - 05/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

SOSYAL MEDYA HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim