Instagram'dan Zaman Akışını Değiştireceğini Söyledi
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Instagram'dan Zaman Akışını Değiştireceğini Söyledi


Instagram özet akışını daha kaliteli hale getireceğini vaad ediyor!

 

Instagram şirketi, özet akışınızdaki fotoğrafların gösterilme sırasını değiştirmeye karar verene kadar iyiydi. Kronolojik sıraya göre görünmek yerine, insana en çok önem verdikleri şeyleri gösterecek bir algoritma tasarladı. Söylemeye gerek yok, Instagram kullanıcıları 2016 yılında tümüyle uygulanan değişiklikten hoşlanmadılar.

 

İyi haber, Instagram özet akışınızı daha iyi hale getiren değişiklikleri sunmayı ümit ediyor. Gelecekte, Instagram, şirketinizin algoritmik yaklaşımı devam etmesine rağmen, özet akışınızda daha önce yeni yayınlanan gönderilerin görüneceğini söylüyor. Instagram, yeni değişikliklerin özet akışınızın “daha ​​taze hissettirmek” için tasarlandığını söylüyor.

 

Ayrıca, şirket özet akışını taramanın en sinir bozucu yönlerinden birini düzeltiyor.

 

Yeni Gönderileri Görmek İçin Yeni Bir Buton

 

Şirket, blog yazdıklarında, özet akışının yenilenmesi ve otomatik olarak sizi en üste getirmesiyle beklenmedik hissedebileceğini duyduk. “Bunu, otomatik olarak gerçekleşmek yerine, yenilemek istediğinizde seçim yapmanızı sağlayan“ Yeni Mesajlar ”düğmesini test ediyoruz.”

 

“Yeni Mesajlar” düğmesine bastığınızda, özet akışınızın en üstüne yönlendirilirsiniz. Bu özellik, yeni olanı ne zaman görmeniz gerektiğine karar vererek Instagram özet akışınızı yakalamanızı sağlayacaktır.

 

Bu değişiklikler, biraz geç kalınmış ve geç olarak kontrol edilen Instagram deneyimini iyileştirmek için uzun bir yol kat etmelidir.

 

Instagram, önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla gelişme kaydedildiğini gösteriyor, bu da özet akışınızın daha kaliteli olacağı anlamına geliyor.Yazar : Murat.Ohancan - 23/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi