Huawei ve Samsung’un Katlanabilir Telefon Yarışı
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Huawei ve Samsung’un Katlanabilir Telefon Yarışı


Huawei, Samsung'u katlanabilir telefonlar ile yenmeye çalışıyor

Huawei Samsung'u hedef alıyor. Çinli akıllı telefon üreticisi geçtiğimiz günlerde ABD pazarına girmesi ve etkileyici üçlü kamera sistemine sahip P20 Pro'nun piyasaya sürülmesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Artık odağını daha büyük bir şeye doğru kaydırıyor: Samsung'u ilk katlanabilir akıllı telefonu üretirken yenmek.

 

ETNews'e göre, Huawei, iddia edilen bir katlanabilir cihaz için bileşenlerden sorumlu olan birden fazla üreticiyle gizlilik anlaşmaları imzaladı. Huawei, Samsung'un sürümünü yayınlamadan önce onu yayınlamaya çalışıyor. Samsung yıllardır katlanabilir akıllı telefon geliştirmek için çalışıyor ve raporun adı "Galaxy X" olarak adlandırılıyor.

 

Galaxy X için bir sürüm takvim 2019 için bekleniyordu, ancak en son rapor Samsung bir Aralık 2018 lansmanı için hedefliyor. Huawei, katlanabilir akıllı telefonu için Kasım 2018 çıkış tarihi ile ayni cevabı veriyor.

 

Huawei'den gelecek bir katlanabilir akıllı telefonun haberinin ötesinde, başka pek bir şey ortaya çıkmadı. Huawei'nin katlanabilir OLED ekranları kimin tarafından kaynaklandıracağı belli değil. Normalde, Samsung için OLED ekranlar ile çalışır, ancak Samsung kendi başına katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalışıyorsa, ekranları kendi kullanımları için tutmayı tercih edebilir. Diğer seçenek LG, ancak 2019 yılına kadar katlanabilir OLED panelleri olmayacak.Yazar : Murat.Ohancan - 14/04/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu