Haftanın Android Uygulamaları
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Haftanın Android Uygulamaları


Her geçen gün Android kullanıcıları için geliştirilen yeni uygulamalarla karşılaşıyor ve bunları sizler için inceliyoruz. Yararlı olduğunu düşündüğümüz uygulamalara yine bu hafta da yer verdik. Android telefon ve tabletler için geliştirilmiş ve editörlerimiz tarafından hafta boyunca incelenen uygulamalar içerisinde bu hafta seçimlerimiz şu şekilde:

 

Volume Booster

 

 

Android cihazlarınızın sesi size yeterli gelmiyorsa bunu biraz yükseltmeye ne dersiniz? Cihazınızdan çıkan sesleri yükseltmek için ihtiyacınız olan tek şey Volume Booster kullanmak. Ücretsiz bir uygulama olan Volume Booster sayesinde telefonuzdaki bütün sesleri yükseltebilir,  basit arayüzü sayesinde bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Afterlight

 

 

 

iPhone ve iPad için geliştirilen Afterlight artık Android kullanıcılarına da sunulmaya başlandı. Oldukça efekt seçeneklerine yer verdiği için kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Afterlight sayesinde fotoğraflarınıza çok sayıda efekt ve filtre ekleyebilir, desenler ekleyerek daha etkileyici bir görünüme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Fotoğraf ve Video
35 MB

 

Çocuğum ve Ben

 

 

 

Turkcell tarafından hayata geçirilen uygulamalardan biri olan Çocuğum ve Ben, anneler için güvenlik çocuklar için de eğitici eğlence araçları anlamına geliyor. Çocuğunuzun Android cihazlarınızla oyalanırken sadece sizin belirlediğiniz sınırlarda erişim sağlaması için 'anne parolası' oluşturma şansı tanıyan bu uygulama içerisinde çocuklarınız için çizgi filmler, videolar, hikayeler ve eğlenceli oyunlara yer verilmiş.

 

 

Brewster Address Book

 

 

Telefonunuzun adres defteri sizin için yeterli gelmiyorsa kişileriniz hakkında daha fazla ayrıntıya yer verme olanağına sahip olmanızı sağlayacak olan Brewster Address Book uygulamasını kullanabilirsiniz. Kişileriniz için adres, iş adresi, sosyal ağ hesapları ve bunların yanı sıra hatırlatıcı notlar ekleme şansı tanıyan Brewster Address Book, aramalarda da sosyal ağlarda kullanılan fotoğraflarını karşınıza çıkarıyor.

 

 

Swing Copters

 

 

Flappy Bird'ün geliştiricisi Dong Nguyen imzası taşıyan Swing Copters oldukça başarılı bir beceri oyunu. O kadar başarılı ki, ilk aşamayı bile saatlerce geçememenize rağmen oyuna devam etmek için müthiş bir mücadele gösteriyorsunuz. Bağımlısı haline geleceğiniz bir oyuna daha imza atan Dong Nguyen'in yeni Flappy Bird'ü Swing Copters'da nasıl bir oynayış sunduğunu görmek için mutlaka bu oyunu denemelisiniz.

 

 

iPhone 6 Ekran Çözünürlüğü Nasıl Olacak?

LINE Güvenliği Üst Düzeye Taşıyor!Yazar : ozgeozturk - 22/08/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

YAZıLıM HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemimavi losyon mavi iksir