Gelmiş Geçmiş En Hızlı Internet Explorer'a Hazır Olun!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Gelmiş Geçmiş En Hızlı Internet Explorer'a Hazır Olun!


Microsoft, giderek kan kaybetmeye devam eden arama motoru Internet Explorer'ın yeni sürümü IE 12 için oldukça iddialı konuşuyor.

 

 

Internet Explorer bir zamanların en çok kullanılan internet tarayıcısı olsa da, şimdilerde internet kullanıcılarının en son tercihi oluyor diyebiliriz. Artık internet kullanıcıları için en önemli unsur hız ve herkesin hayali daha hızlı bir kullanıma sahip olmakken, Internet Explorer'ın kan kaybediyor olmasının nedeni de açıkça ortaya çıkıyor. Yavaşlığı nedeniyle sosyal medyada bile ti'ye alınan konulardan biri. haline gelen IE, dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olma unvanını da bir süre önce Google Chrome'a kaptırmıştı.

 

Google Chrome indir yüksek hızı, işlevselliği, tek pencereden çalışma şansı, sekmeler arasında hızlı geçiş olanağı ve gizli modda gezinti gibi özellikleri sayesinde dikkat çekerken, internet kullanıcılarının ilk tercihi haline geliyor. Bugün Internet Explorer tekrar dünyanın en hızlı internet tarayıcısı olsa bile, Google Chrome alışkanlığı bir kez nüfuz edince tekrar IE'a dönüş yapmak çok da kolay olmayacaktır. Durumun farkında olan ve kullanıcılarını geri kazanmak isteyen Microsoft, IE 12 için hummalı bir hazırlık yapıyor. Tahminlere göre Internet Explorer 12 bir süredir hakkında detaylar ortaya çıkmaya başlayan Windows 9 ile birlikte gelecek. Windows 9'da her şeyin kusursuz olmasını isteyen Microsoft, Internet Explorer 12'de de kusursuzluğu sunmayı hedefliyor.

 

Windows 9'a dair detaylar gelmeye devam ede dursun, Microsoft'tan IE 12 için söz mahiyetinde bir açıklama geldi. Kullanıcılarını geri kazanmak için üst düzey güvenlik, işlevsel kullanım ve bunun yanı sıra yüksek hızla karşımıza çıkacak olan Internet Explorer 12'nin şimdiye kadar ki en hızlı IE olacağını bildiren Microsoft, kullanıcılarını biraz olsun heyecanlandırmayı başardı.

 

Sizce Internet Explorer 12 bahsi geçtiği kadar hızlı olabilir mi?

 

Nedir Bu iPhone 6L?

iPad Kullanıcıları Müjde: Pokemon Geliyor!

 Yazar : ozgeozturk - 19/08/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

WEB HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemimavi losyon mavi iksir