Galaxy Note 4 için 3 Yeni Reklam Videosu Yayınlandı!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Galaxy Note 4 için 3 Yeni Reklam Videosu Yayınlandı!


Samsung, geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı akıllı telefonu Galaxy Note 4 için yeni reklam filmlerini yayınlamaya başladı. ‘Do You Note?’ başlığı ile YouTube üzerinden yayınlanan bu reklam videolarında Samsung’un ne kadar iddialı olduğunu yine görebiliyoruz.

 

 

Reklam çalışmalarına bir hayli önem veren ve oldukça keyifli reklamlarla karşımıza çıkan Samsung, bu aralar ezeli rakibi Apple ile uğraşmayı da bıraktı diyebiliriz. Reklamlarında genellikle Apple’a taş atan ve onunla alakalı unsurlara yer veren Samsung, Note 4 reklamlarında tamamen kendi ürününü işlevleri üzerinde durmuş. Yayınlanan yeni reklam videolarında da özellikle S-Pen kullanımına dikkat çektiğini görüyoruz.

 

Samsung Galaxy Note 4 S-Pen kullanımıyla öne çıkmayı başaran bir model oldu. 5-7 inç boyutlarında, Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip olan Note 4, OIS destekli 16 MP çözünürlükte kamerasıyla fotoğraf çekiminde harikalar sunuyor. Geniş selfie çekimi olanağı sunan ön kamerasıyla da beğeni kazanan Note 4 için yayınlanan 'Nasıl Yapılır, Fotoğraf Savaşları ve Hayatta Kalma' başlıklı reklam videolarına aşağıda ulaşabilir, videoları izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 Yazar : ozgeozturk - 12/11/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemimavi losyon mavi iksir