Galaxy S9 vs iPhone X: Sadece birisi en iyi olabilir
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Galaxy S9 vs iPhone X: Sadece birisi en iyi olabilir


Samsung ve Apple şu an uzun süredir sektörde devam ediyorlar. Bu, Galaxy S3 ile 2011'de iPhone 4S ile başladı (bundan önce, Samsung'un telefonları çok iyi değildi) ve yedi yıl sonra, savaş hala devam ediyor.

 

Bu sene iPhone X'e karşı Galaxy S9. İki oyuncu arasında kesin bir galibi taçlandırmak biraz zor. Çünkü her ikisi de şu anda satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar.

 

Güzel ekran, kontrol et. Güçlü işlemci, kontrol et. Muhteşem endüstriyel tasarım, kontrol edin. Tam özellikli işletim sistemi, ittifakınıza bağlı olarak, kontrol edin.

 

Peki, hangisinin en iyisi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Cevap tatmin edici değil, ama kişisel tercih ön plana çıkıyor. Bir kişi S9'la gidebilirken, bir diğeri iPhone X ile gidecek. Kişisel olarak, iPhone X'i tercih ediyorum.

 

IPhone X'un neden daha iyi olduğunu anlatan bir özellik haline gelmek kolay olurdu, ancak basitçe söylemek gerekirse, başka herhangi bir telefondan daha fazla keyif almayı seviyorum. Deneyimi keyifli kılan dikkate değer özelliklerden bazıları, Face ID ve iOS 11’in dokunmatik hareketlerini içerir.

 

Face ID, bir akıllı telefon kilidini açmak için en kolay yoldur. Sadece telefonunuza bakın ve kilidi açık. iOS 11'de bazı hatalar olabilir, ancak Apple’ın yeni kaydırma hareketleriyle gezinmek, dokunmatik ekranların kullanılmasının amaçlandığı yoldur. Başka bir cihaz kullandığımda her zaman kaçırdığım bir akış deneyimi. IPhone X'i aldığım son deneyim, başka bir cihazla deneyimleyebileceğim bir ürün değil, bu yüzden Apple’ın amiral gemisi ile ilgileniyorum.

 

Bu Galaxy S9'da bir eleştri değil. Çarpıcı tasarımı ve değişken diyafram kamerasıyla harika bir akıllı telefon olduğunu düşünüyorum. Sadece benim için değil. Bir akıllı telefon kullanmaya zarlansam ve S9 alırsam, memnun olurdum. Neyse ki bir seçeneğim var ve iPhone X'i seçiyorum.

Hangi telefonun daha iyi olduğunu öğrenmek için biraz daha zaman geçmesi gerek demek ki.Yazar : Murat.Ohancan - 04/04/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu