Discovery İçin Android Kitkat Geliyor! - İndir Livex
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Discovery İçin Android Kitkat Geliyor!
Discovery İçin Android Kitkat Geliyor! - indir - General Mobile'ın En Sevilen ve Çok Satan akıllı telefonu Discovery için Android 4.2.2 Kitkat Güncellemesi çok yakında yayınlayacağını duyurdu.

Discovery KitKat

General Mobile'ın En Sevilen ve Çok Satan akıllı telefonu Discovery için Android 4.2.2 Kitkat Güncellemesi çok yakında yayınlayacağını duyurdu.

Geçtiğimiz Yıl piyasaya Sürdüğü Discovery Akıllı telefonu ile piyasada yüksek bir satış rakamı elde Eden General Mobile çalışmalarına hız kesmeden devam ettiriyor. Ekonomik ve Güçlü yanları ile kullanıcıların beğenisini toplayan Discovery için Yeni Kitkat güncellemesi ile daha etkili bir kullanım sağlanması amaçlanıyor. Özellikle Andorid Uygulamaları açısından daha kuvvetli bir işletim sistemi yaratmak için bu güncellemenin yapılması bekleniyor.

Özellikle Renk seçenekleri, Geniş ekranı ve Güçlü işlemcisi ile piyasa üzerinde fiyatı konumunda ki en iyi telefon olan Discovery için Yeni Güncellemenin Nisan ayında yayınlanacağı açıklandı. KitKat güncellemesinden önce bir güncelleme daha yapılarak telefon içerisinde yer alan Sorunların tespit edileceği, bu aşamadan sonra tüm sorunların giderilebilmesi ve daha güçlü bir kullanım için yayınlanacak olduğu söylenen KitKat güncellemesi ile Discovery gücüne güç katacak.

Özellikle Akıllı telefon piyasası içerisinde yer alan bir çok telefon modeli ile karşılaştırıldığında güçlü bir yapıya sahip olduğu Gözlenen General Mobile Discovery, fiyatı ile bir çok kişinin tercih ettiği bir marka haline gelmiş durumda. Yeni Model Elite'nin ise en kısa süre içerisinde piyasaya sürüleceğini açıklayan yetkililer, teknoloji meraklılarının gözlerini üstlerine çevirmeyi başardı.Yazar : Oguz.Uysal - 01/03/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

TEKNOLOJI HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemimavi losyon mavi iksir