Apple, Apple ID ile Güvenlik Endişelerini Giderecek!
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Apple, Apple ID ile Güvenlik Endişelerini Giderecek!


Apple güncellenmiş Apple ID sitesini yenilenmiş gizlilik denetimleriyle kullanıma sunacak!

Apple, önümüzdeki aylarda Apple ID'lerini yönetmek için güncellenmiş bir site sunacağını duyurdu. Duyuru, Facebook'un gizlilik konusundaki büyüyen endişeleriyle ilgili uğraşmasıyla geliyor.

 

Gelen güncellenmiş Apple ID sitesi, kullanıcıların şirket ile birlikte sakladıkları tüm verilerin bir kopyasını indirmelerine izin verecektir. Bir Apple hesabı üzerinde daha kapsamlı kontroller de tanıtılacaktır. Kullanıcılar hesabını devre dışı bırakabilir veya tamamen silebilir. Şu an itibariyle, bu görevlerden bazılarının gerçekleştirilmesi oldukça zorlu ya da Apple ID sitesi aracılığıyla kullanılamıyor.

 

Apple'ın bunu kalbinin iyiliğinden yoksun bıraktığını belirtmek gerekir. Yeni gizlilik kontrolleri, Apple'ın 25 Mayıs tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan Genel Veri Koruma Yönetmeliği ile ilgili Avrupa Birliği yönetmeliğine uygun bir parçası olarak geliyor. Buna rağmen, Apple kullanıcılarının Apple'ın kullandığı bilgiler üzerinde çok fazla kontrole sahip olmalarına hoş geldiniz.

 

Bugün erken saatlerde Apple, iOS 11.3'ü de yayınladı. Kullanıcıların Apple'ın kişisel bilgilerini kullanması gerektiğinde kullanabileceği yeni bir gizlilik ekranı eklendi.

 

Apple’ın yeni Apple Kimliği güncellemeleri Mayıs ayında Avrupa’daki kullanıcılara sunulacak. Dünyanın geri kalanı önümüzdeki haftalarda güncellemeyi alacak.Yazar : Murat.Ohancan - 30/03/2018

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

YAZıLıM HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu