Android 4.4.4 Güncellemesi Neyi Değiştirecek?
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Android 4.4.4 Güncellemesi Neyi Değiştirecek?


Akıllı telefon piyasasında liderliğini açık ara sürdüren Android için 4.4.3 güncellemesi daha tazeyken, sürpriz bir şekilde 4.4.4 güncellemesi geldi.

 

 

Google imzalı mobil işletim sistemi Android için son güncelleme 4.4.3'ten hepimiz haberdardık. Bu güncelleme yayınlanalı birkaç hafta gibi kısa bir zaman olmuştur ki, sürpriz bir şekilde ortaya çıkan 4.4.4 güncellemesi herkesi şaşırtmayı başardı. Peki, sadece 2,5 MB boyuta sahip olan Android 4.4.4 güncellemesi neyi değiştirecek?

 

Android 4.4.3 güncellemesinden sonra kullanıcıların ilk şikayeti cihazların ratgele yeniden başlatılıyor olması olmuştu. Bununla birlikte batarya performansının düşmesinden dert yananlar da gördük. Ufak çaplı şikayetlerin internette yaygınlık göstermesinden Google cephesi Android için büyük bir hızla 4.4.4 güncellemesine başladı. Bu güncelleme ile açığa çıkan yeniden başlatma ve batarya sorunlarının önüne geçilmesi planlanıyorken Wi-Fi bağlantısını daha güçlü gerçekleştirebilmesi de sağlanacak.

 

Hataları düzeltmek ve ufak çaplı iyileştirmeler yapmak için yayınlanan 4.4.4 güncellemesini hemen yüklemek için Nexus 4,5,7 veya 10 cihazlarından birine sahip olmanız gerekiyor. İlk olarak Google'ın kendi cihazlarına gelen bu güncelleme kısa süre içerisinde diğer Android cihazlar için de dağıtılmaya başlanacak!

 

Ramazan Ayına Özel Mobil Uygulamalar

Olmazsa Olmaz 4 Ücretsiz Mac Uygulaması

 Yazar : ozgeozturk - 21/06/2014

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

MOBIL HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemimavi losyon mavi iksir