Amazon'a Türkiyeden Rakip
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.


Amazon'a Türkiyeden Rakip


Bildiğimiz gibi Amazon dünyanın en eski ve en büyük e-ticaret platformudur. Bu platformda a dan z ye hemen her ürün satılmaktadır. Yani yabancı ülke bile olsa güvenilir vaziyette alışveriş yapabilirsiniz. Tabi ki son aylarda sahte çıka ürünler vs gibi adını karalamaya çalışan çeşitli olaylar olsada Amazon bunlara bir yanıt bile vermemiştir.

Amazonun bildiğiniz üzere mobil bir uygulaması bulunmakta bu uygulamada eğer isterseniz mobil uygulama üzerinden, istediğiniz bir ürünü satın alabilir istersenizde ürünleri kontrol edebilirsiniz.

Böyle büyük bir platformun tabi ki bir özelliği olmakta bu özellikte mobil uygulamaya has geliştirilen ses ile arama özelliği.

Ses ile arama özelliği sayesinde istediğiniz bir ürünü ses kaydı yaparak aratabilirsiniz. Tabi ki İngilizce. Zaten yabancı bir uygulamada Türkçe arama özelliği olsa hayret ederiz. Uygulama bu yönde ilerlerken diğer bir Türk satış sitesi "Sahibinden.com" yakın zamanda çıkardığı mobil uygulamasına özel yeni bir güncelleme getirdi. Gelen bu güncellemede yine uygulamada ürün, araç,ev gibi çeşitli kategorilerde gezerken ya da ürün özelliklerine bakarken ekstra olarak sesli arama özelliğini kullanabilir böylelikle daha kolay biçimde sonuç bulabilirsiniz. İlk olarak App Store için geliştirilen bu güncelleme daha sonra Android içinde görüntülendi. Amazon'da İngilizce olsa bile Sahibinden.com'da Türkçe olarak seslendirme yapabilirsiniz.

Adroid, Sahibinden bir kare;Yazar : ozgeozturk - 01/12/2016

En Son Haberler
En Yeni Videolar
TOPLAM OKUNMA SAYISI
ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER

WEB HABERLERİSistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax teff tohumlu çay balen lokman hekim guava plus eco slim renovexin rus merhemi biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi curcumin 500 polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu