iPhone 6 Fotoğraf Galerisi
Windows
Windows
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Web Uyg.
Macintosh
Mac OS
Haber
Haber
Video
Video
Galeri
Galeri
Oyun
Oyun
Oyun
Youtube MP3
Blog
Blog
Üye ol veya giriş yap.
iPhone 6 Fotoğraf Galerisi
Önceki
Sonraki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Apple, merakla beklenen yeni iPhone modelini kısa bir süre önce karşımıza çıkardı. İddia edildiği gibi iPhone 6 ve iPhone 6 Plus olmak üzere 2 farklı model sunan teknoloji devi her ikisine dair özelliklerle de yine sektörün en başarılısı olduğunu kanıtlarken, iPhone 6 kısa sürede ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

iPhone 6, 3 farklı renk seçeneğine sahip olarak karşımıza çıktı. Gümüş, altın uzay grisi olarak 3 ayrı renge sahip olan iPhone 6, etkileyici bir tasarıma sahip. 16 GB, 64 GB ve 128 GB olarak satışa sunulan iPhone 6, 4.7 inç boyutunda, retina HD ekrana sahip.

1334 x 750 piksel çözünürlüğe sahip iPhone 6’nın önyüzünde parmak izine karşı dayanıklı ve yağ tutmayan bir kaplamaya sahip.

Birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleyebiliyor ve 1.5u pikselli 8 MP iSight kamerasıyla dikkat çekiyor.

Benzer Galeriler


Sistem Araçları
Sistem Araçları
Sistem Araçları
Antivirüs
Çeşitli
Tarayıcılar
Oynatıcılar
Çeşitli
Çeşitli
Editörler
İnternet
İş ve Ofis
İletişim
Resim
Resim
Verimlilik
Eğitim
Fotoğraf ve Video
İletişimİndirlivex.com.tr © 2013 - 2016 - Yasmin Grup. Diğer Projelerimiz : Kişisel Bakım Ürünleri Cilt Bakım Ürünleri Ürün Store megamax balen lokman hekim guava plus Tongkat Ajimat Madura collagen forte Prostacare Ultra biohira mavi su at kestanesi jeli yalancı portakal kremi polibor aronya çayı bombax şeyhi şifa macunu